Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Linda Jansson

Linda Jansson

Om mig

Linda är en driven och genuin fastighetsmäklare med både hjärta och passion för försäljning. Hon går helhjärtat in i allt hon gör - med energi, engagemang och en vilja att alltid leverera sitt bästa. Den kombinationen av fokus och passion gör att varje kund får en mäklare som verkligen bryr sig, och som inte ger sig förrän allt känns rätt.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Bandverksgatan 237

Radhus
Bäckby, Västerås kommun
SkandiaMäklarna Västerås

132 m²

5 rum

300 m²

Slutpris 2 325 000 kr+37 %
SkandiaMäklarna Västerås
SkandiaMäklarna Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Ransta 111

Villa
Ransta, Sala kommun
SkandiaMäklarna Västerås

82 m²

3 rum

2 530 m²

Slutpris 1 410 000 kr+58 %
SkandiaMäklarna Västerås
SkandiaMäklarna Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2026

Norra Ringvägen 27A

Lägenhet
Centrum / Kristiansborg, Västerås kommun
SkandiaMäklarna Västerås

28,5 m²

1 rum

2 125 kr/mån

Slutpris 850 000 kr+22 %

29 825 kr/m²

SkandiaMäklarna Västerås
SkandiaMäklarna Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026

Kaserngatan 1

Lägenhet
Viksäng, Västerås kommun
SkandiaMäklarna Västerås

78 m²

3 rum

3 375 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr+34 %

20 513 kr/m²

SkandiaMäklarna Västerås
SkandiaMäklarna Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 feb. 2026

Flisavägen 44

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun
SkandiaMäklarna Västerås

39,9 m²

1 rum

3 486 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 345 000 kr+17 %

8 647 kr/m²

SkandiaMäklarna Västerås
SkandiaMäklarna Västerås

Visar alla 5