Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Kristina A. Guven

Kristina A. Guven

Om mig

Kristina heter jag och är en driven fastighetsmäklare med stor erfarenhet, god lokalkännedom och ett brett kontaktnät efter att ha arbetat över 14 år i kommunen. Jag jobbar mycket med återkommande kunder och på rekommendation, men även med nya kunder - alla är välkomna till mig. Jag må drivas av försäljningsrekord, vilket jag har, och är högpresterande, men det är du som kund och att du är trygg i din affär som är det viktigaste för mig. Alltid. Och jag har sålt på nästan varje gata i kommunen.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026

Vallvägen 1B

Lägenhet
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

78 m²

3,5 rum

4 807 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 230 000 kr+6 %

28 590 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2026

Tetorpsvägen 16

Radhus
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

130+65 m²

6 rum

158 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 500 000 kr-7 %
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Lövmovägen 9, Bollstanäs, Upplands Väsby kommun
  • Såld 5 okt. 2025

Lövmovägen 9

Villa
Bollstanäs, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

124 m²

5 rum

402 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 650 000 kr+11 %
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Bjursvägen 46

Lägenhet
Bollstanäs, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

99,5 m²

3 rum

7 820 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

29 648 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Diakonvägen 24

Radhus
Prästgårdsmarken, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

108 m²

4 rum

6 855 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr-1 %

34 259 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Holmvägen 5

Lägenhet
Centralt/Apoteksskogen, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

102 m²

4 rum

5 838 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr-11 %

25 000 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Fjärilsvägen 26

Radhus
Fresta, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

112 m²

5 rum

212 m²

Slutpris 4 200 000 kr+5 %
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Bragevägen 22, Odenslunda, Upplands Väsby kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Bragevägen 22

Villa
Odenslunda, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

170+43 m²

6 rum

859 m²

Slutpris 5 350 000 kr+2 %
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Dragonvägen 35

Lägenhet
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

52 m²

2 rum

4 190 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 565 000 kr-11 %

30 096 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Mälarvägen 204, Söderby, Upplands Väsby kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Mälarvägen 204

Villa
Söderby, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

145+40 m²

5 rum

2 718 m²

Slutpris 4 500 000 kr-2 %
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

Visar alla 10