Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Eric Dahlin

Eric Dahlin

Om mig

Hej! Jag har varit fastighetsmäklare på SkandiaMäklarna i Upplands-Bro sedan 2010 och driver vårt lokala kontor sedan 2016. Jag är uppvuxen i kommunen, varför det föll sig naturligt att jag skulle vara verksam som mäklare just här. Varje försäljning är unik och jag skräddarsyr alltid den bästa lösningen för just Dig. Jag ser det som ett viktigt ansvar att på bästa sätt vägleda mina kunder genom bostadsaffären. Välkommen att kontakta mig när du planerar att köpa eller sälja bostad i kommunen!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kokillbacken 8, Centrum - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Kokillbacken 8

Lägenhet
Centrum - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

58 m²

2 rum

4 126 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

41 293 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
Sandviksvägen 5A, Norrboda - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Sandviksvägen 5A

Radhus
Norrboda - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

125 m²

5 rum

5 995 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr-2 %

32 800 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
Drivhusslingan 3, Bro - Rosenängen, Upplands-Bro kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Drivhusslingan 3

Villa
Bro - Rosenängen, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

129 m²

4 rum

1 045 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 450 000 kr-3 %
SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
Målarvägen 4, 1tr, Gamla Bro - Bro, Upplands-Bro kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Målarvägen 4, 1tr

Lägenhet
Gamla Bro - Bro, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

59,7 m²

2 rum

2 825 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-9 %

25 126 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
Vinlandsvägen 4C, Jursta - Upplands-Bro, Upplands-Bro kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Vinlandsvägen 4C

Lägenhet
Jursta - Upplands-Bro, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

53 m²

2 rum

4 005 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

28 302 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
Bondmorans väg 1, Näshagen, Upplands-Bro kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Bondmorans väg 1

Villa
Näshagen, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

62+15 m²

3 rum

1 725 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-6 %
SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
Örtugsvägen 21, Gröna Dalen - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Örtugsvägen 21

Villa
Gröna Dalen - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

122+20 m²

5 rum

430 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 950 000 kr-1 %
SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
Femstenavägen 11, Norrboda - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Femstenavägen 11

Lägenhet
Norrboda - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

71,7 m²

3 rum

4 875 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-2 %

32 078 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
Tibble skogsväg 16, Norrboda - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Tibble skogsväg 16

Villa
Norrboda - Kungsängen, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

124,4 m²

5 rum

5 995 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 000 000 kr-6 %
SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro
Mistelvägen 6, Bro - Finnsta, Upplands-Bro kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Mistelvägen 6

Villa
Bro - Finnsta, Upplands-Bro kommun
SkandiaMäklarna Upplands Bro

148+34 m²

6 rum

918 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr-5 %
SkandiaMäklarna Upplands Bro
SkandiaMäklarna Upplands Bro

Visar 51 - 60 av 60