Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Marjo Edin

Marjo Edin

Om mig

Att sälja sin bostad är en stor affär och för mig är det en ynnest att få förvalta det förtroendet. Jag har arbetat som mäklare sedan 2005 och förmedlar både bostadsrätter och villor. Med min erfarenhet kan jag hjälpa dig utifrån dina förutsättningar och oavsett marknad. Min strävan efter kvalitet går hand i hand med Skandiamäklarnas arbetssätt och jag har flera fina utmärkelser genom åren. Ex topp tre "Årets mäklare" 2015 av Mäklarsamfundet och mest rekommenderad, samt mest trovärdig enl RECO.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Viforsen 102

Villa
Viforsen, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

50 m²

2 rum

1 779 m²
  • Uteplats

Slutpris 825 000 kr-3 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Lisatået 10, Sundsbruk, Sundsvalls kommun
  • Såld 23 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Lisatået 10

Villa
Sundsbruk, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

90 m²

3 rum

840 m²
  • Uteplats

Slutpris 800 000 kr-16 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Tallrotsgatan 8, Haga, Sundsvalls kommun
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Tallrotsgatan 8

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

59,5 m²

2 rum

3 676 kr/mån

Slutpris 1 220 000 kr-6 %

20 504 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Sibirienvägen 20, Korsta, Sundsvalls kommun
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Sibirienvägen 20

Villa
Korsta, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

80+80 m²

5 rum

1 049 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-5 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Korstavägen 7, Korsta, Sundsvalls kommun
  • Såld 13 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Korstavägen 7

Lägenhet
Korsta, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

30 m²

1 rum

3 373 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 235 000 kr-15 %

7 833 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Tjädervägen 7, Korsta, Sundsvalls kommun
  • Såld 30 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Tjädervägen 7

Lägenhet
Korsta, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

38 m²

1 rum

3 322 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 380 000 kr-4 %

10 000 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Hovid 140, Alnö, Sundsvalls kommun
  • Såld 23 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Hovid 140

Villa
Alnö, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

170+16 m²

6 rum

3 365 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 750 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Baggböle 340, Baggböle, Sundsvalls kommun
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Baggböle 340

Villa
Baggböle, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

180+112 m²

7 rum

7 255 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 425 000 kr-15 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Höjdåsvägen 8, Kvissleby, Sundsvalls kommun
  • Såld 11 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Höjdåsvägen 8

Villa
Kvissleby, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

136+47 m²

5 rum

855 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Orkanvägen 13, Alnö-Ankarsvik, Sundsvalls kommun
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Orkanvägen 13

Villa
Alnö-Ankarsvik, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

163+89 m²

7 rum

2 495 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Skatan, Skatan, Sundsvalls kommun
  • Såld 28 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Skatan

Tomt
Skatan, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

375 m²

Slutpris 700 000 kr-30 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Värnamovägen 4, Granloholm, Sundsvalls kommun
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Värnamovägen 4

Lägenhet
Granloholm, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

75,5 m²

3 rum

6 140 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 790 000 kr-7 %

10 464 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Strömstadsvägen 48, Granloholm, Sundsvalls kommun
  • Såld 22 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Strömstadsvägen 48

Lägenhet
Granloholm, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

86,5 m²

3 rum

5 917 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr-4 %

12 717 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Bågevägen 89C, Bosvedjan, Sundsvalls kommun
  • Såld 13 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Bågevägen 89C

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

83 m²

3 rum

5 702 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 720 000 kr+3 %

8 675 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Malmövägen 5, Granloholm, Sundsvalls kommun
  • Såld 27 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Malmövägen 5

Lägenhet
Granloholm, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

105,5 m²

5 rum

7 893 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 065 000 kr-3 %

10 095 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Klippgatan 3, Korsta, Sundsvalls kommun
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Klippgatan 3

Lägenhet
Korsta, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

90 m²

3 rum

6 939 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr±0 %

6 667 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Klippgatan 25, Korsta, Sundsvalls kommun
  • Såld 8 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Klippgatan 25

Lägenhet
Korsta, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

54,5 m²

1,5 rum

4 392 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 417 000 kr-4 %

7 651 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Raholmsvägen 167, Alnö-Ankarsvik, Sundsvalls kommun
  • Såld 23 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Raholmsvägen 167

Villa
Alnö-Ankarsvik, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

134+67 m²

6 rum

2 530 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr-3 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Parkvägen 1, Timrådalen, Timrå kommun
  • Såld 7 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Parkvägen 1

Lägenhet
Timrådalen, Timrå kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

43,5 m²

1,5 rum

3 212 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 353 000 kr-6 %

8 115 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Nyråvägen 23, Armsjön, Sundsvalls kommun
  • Såld 6 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Nyråvägen 23

Villa
Armsjön, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

142 m²

4 rum

2 580 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 850 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Rotbacken 14, Alnö, Sundsvalls kommun
  • Såld 31 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Rotbacken 14

Villa
Alnö, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

105+105 m²

121 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 525 000 kr-6 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Kungsvägen 129, Timrå, Timrå kommun
  • Såld 16 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Kungsvägen 129

Lägenhet
Timrå, Timrå kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

57 m²

2 rum

4 164 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 620 000 kr+13 %

10 877 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Krokviksvägen 61, Alnö-Krokviksberget, Sundsvalls kommun
  • Såld 10 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Krokviksvägen 61

Villa
Alnö-Krokviksberget, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

58 m²

3 rum

1 475 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Runsvik 210, Matfors, Sundsvalls kommun
  • Såld 30 jun. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Runsvik 210

Villa
Matfors, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

58 m²

2 rum

1 020 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-7 %
SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall
Bågevägen 71B, Bosvedjan, Sundsvalls kommun
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
MarjoEdin

Bågevägen 71B

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
SkandiaMäklarna Sundsvall

99 m²

4 rum

6 646 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr±0 %

12 626 kr/m²

SkandiaMäklarna Sundsvall
SkandiaMäklarna Sundsvall

Visar 1 - 25 av 29