Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Calle Blomstrand

Calle Blomstrand

Om mig

Jag stormtrivs i rollen som fastighetsmäklare och känner mig glad varje dag jag går till jobbet. Mina bostadsaffärer kännetecknas av ett stort engagemang, lyhördhet & flexibilitet. Alla affärer har sina förutsättningar och genom att hålla en tydlig kommunikation mellan köpare och säljare får man ett bra resultat. När jag inte jobbar så syns jag ofta i löpspåret eller simmandes i badhuset. Kontakta mig gärna om du är nyfiken kring värdet på din bostad. 070 757 16 51
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sandbacksvägen 20, Strängnäs, Strängnäs kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Sandbacksvägen 20

Villa
Strängnäs, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

120 m²

2 rum

2 612 m²

Slutpris 2 350 000 kr-6 %
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Stavlundsvägen 12E, Tosterö - Stavlund, Strängnäs kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Stavlundsvägen 12E

Radhus
Tosterö - Stavlund, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

96 m²

4 rum

6 407 kr/mån

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

20 781 kr/m²

SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Helgarö Väla 5, Helgarö, Strängnäs kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Helgarö Väla 5

Villa
Helgarö, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

170 m²

4 rum

3 383 m²

Slutpris 3 000 000 kr-8 %
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Tingstugatan 33A, Strängnäs, Strängnäs kommun
  • Såld 6 jun. 2025

Tingstugatan 33A

Lägenhet
Strängnäs, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

42,5 m²

2 rum

4 423 kr/mån

Slutpris 850 000 kr-19 %

20 000 kr/m²

SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Kvarnbergavägen 15C, Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Kvarnbergavägen 15C

Lägenhet
Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

74,5 m²

3 rum

5 608 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

18 725 kr/m²

SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Regementsgatan 51A, Strängnäs, Strängnäs kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Regementsgatan 51A

Radhus
Strängnäs, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

120+30 m²

5 rum

466 m²

Slutpris 3 575 000 kr-2 %
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Blåhallonvägen 19D, Strängnäs, Strängnäs kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Blåhallonvägen 19D

Radhus
Strängnäs, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

99 m²

4 rum

6 400 kr/mån

Slutpris 2 200 000 kr-8 %

22 222 kr/m²

SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Laxnevägen 30, Laxne, Gnesta kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Laxnevägen 30

Villa
Laxne, Gnesta kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

120 m²

5 rum

430 m²

Slutpris 1 750 000 kr-12 %
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Flodins väg 3, Abborrberget, Strängnäs kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Flodins väg 3

Villa
Abborrberget, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

155+39 m²

7 rum

732 m²

Slutpris 4 200 000 kr-7 %
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Byalagsvägen 30, Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
  • Såld 12 maj. 2025

Byalagsvägen 30

Villa
Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

94 m²

4 rum

1 096 m²

Slutpris 3 300 000 kr-6 %
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Ramtorpsvägen 100, Nykvarn, Nykvarns kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Ramtorpsvägen 100

Fritidshus
Nykvarn, Nykvarns kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

70 m²

2 rum

3 229 m²

Slutpris 3 150 000 kr-3 %
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Fogdö Årby 5, Strängnäs, Strängnäs kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Fogdö Årby 5

Villa
Strängnäs, Strängnäs kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

130+36 m²

3 665 m²

Slutpris 2 600 000 kr-5 %
SkandiaMäklarna Strängnäs
SkandiaMäklarna Strängnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Kinglöt Stenslund

Fritidshus
Kingslöt, Eskilstuna kommun
SkandiaMäklarna Strängnäs

80 m²

3 rum

2 770 m²

Slutpris 2 795 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Strängnäs