Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Karin Sahlin

Karin Sahlin

Om mig

Jag har ett fantastiskt jobb! SkandiaMäklarna Vasastan/Östermalm har varit min arbetsplats sen 2002 och dessa år i branschen har gett stor tillfredsställelse och glädje. Erfarenheten jag med tiden skaffat mig ger en stor kunskap om bostadsrättsmarknaden i området och jag får regelbundet kundrekommendationer, troligen för att jag är en glad och positiv mäklare som kontinuerligt genererar höga slutpriser åt mina kunder! Så vill du få ut det mesta av din lägenhetsaffär - Ring mig för ett möte!
Mäklarens försäljningar
Östermalm, Stockholms kommun
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 15:00

Valhallavägen 146D, 5tr

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
SkandiaMäklarna Stockholm Vasastan
4 450 000 kr
38 m²
1,5 rum
vån 5/7
2 345 kr/mån
117 105 kr/m²
Hiss
SkandiaMäklarna Stockholm Vasastan
SkandiaMäklarna Stockholm Vasastan
4 rum lägenhet på Bigarråvägen 11, 2tr Ruddammen / Östermalm, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bigarråvägen 11, 2tr Ruddammen / Östermalm, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bigarråvägen 11, 2tr Ruddammen / Östermalm, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bigarråvägen 11, 2tr Ruddammen / Östermalm, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bigarråvägen 11, 2tr Ruddammen / Östermalm, Stockholms kommun - bild 5
Tor 21 maj

Bigarråvägen 11, 2tr

Lägenhet
Ruddammen / Östermalm, Stockholms kommun
SkandiaMäklarna Stockholm Östermalm
8 500 000 kr
93,5 m²
4 rum
vån 2/5
6 669 kr/mån
90 909 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma gavellägenhet med ett ostört och bekvämt, grönskande gårdsläge i föreningen. Det är ett svårslaget läge när det kommer till att vara barnvänligt vilket gäller både lägenheten och området med lekplatser, park, pulkabacke och förskola i direkt närhet. Med en lägenhet på två trappor så har ni bra utsikt över innergården som ligger inbäddad i trädkronorna. Socialt och…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Stockholm Östermalm
SkandiaMäklarna Stockholm Östermalm

Visar alla 2