Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Lovisa Ström

Lovisa Ström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Brännkärrsgatan 19, Centralt, Hofors kommun
  • Såld 19 aug. 2025
profilfoto på mäklare
LovisaStröm

Brännkärrsgatan 19

Villa
Centralt, Hofors kommun
SkandiaMäklarna Sandviken

110+62 m²

5 rum

1 245 m²

Slutpris 995 000 kr-17 %
SkandiaMäklarna Sandviken
SkandiaMäklarna Sandviken
Vidavägen 3, Årsunda, Sandvikens kommun
  • Såld 30 jul. 2025
profilfoto på mäklare
LovisaStröm

Vidavägen 3

Villa
Årsunda, Sandvikens kommun
SkandiaMäklarna Sandviken

120 m²

5 rum

1 450 m²

Slutpris 900 000 kr+1 %
SkandiaMäklarna Sandviken
SkandiaMäklarna Sandviken
Järnvägsgatan 14B, Storvik, Sandvikens kommun
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
LovisaStröm

Järnvägsgatan 14B

Lägenhet
Storvik, Sandvikens kommun
SkandiaMäklarna Sandviken

61 m²

2 rum

4 356 kr/mån

Slutpris 430 000 kr-9 %

7 049 kr/m²

SkandiaMäklarna Sandviken
SkandiaMäklarna Sandviken

Visar 26 - 28 av 28