Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Elin Bjurevall

Elin Bjurevall

Om mig

Jag har jobbat som fastighetesmäklare sedan 2012 i Nyköping /Oxelösund och har med min erfarnhet möjlighet att häjlpa dig med din bostadsförsäljning på allra bäst sätt. Att möta människor är intressant och roligt, att dessutom få hjälpa till med en av livets största affärer är ett privilegium! Mina största styrkor som mäklare är att jag har höge energinivå, serviceinriktad och att jag har ett stort engagemang och en affärsmässighet som i slutändan leder till att jag har nöjda kunder.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Annebergsgatan 1A, Centralt Öster, Nyköpings kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Annebergsgatan 1A

Lägenhet
Centralt Öster, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

38,5 m²

1 rum

3 117 kr/mån

Slutpris 440 000 kr-11 %

11 429 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Ringvägen 31A, Centralt Öster, Nyköpings kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Ringvägen 31A

Lägenhet
Centralt Öster, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

52 m²

2 rum

4 130 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 125 000 kr-6 %

21 635 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Rosenkällavägen 32B, Fågelbo, Nyköpings kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Rosenkällavägen 32B

Lägenhet
Fågelbo, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

107 m²

4 rum

6 385 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 835 000 kr-3 %

17 150 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Ripsa Nybygget 1, Ripsa, Nyköpings kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Ripsa Nybygget 1

Fritidshus
Ripsa, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

51+14 m²

3 rum

3 001 m²

Slutpris 2 065 000 kr+18 %
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Strandparksgränd 8, Arnö Strand, Nyköpings kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Strandparksgränd 8

Radhus
Arnö Strand, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

105 m²

5 rum

7 298 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-12 %

25 238 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Fotbollsvägen 26A, lgh 4A302, Brandholmen/Strandängen, Nyköpings kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Fotbollsvägen 26A, lgh 4A302

Lägenhet
Brandholmen/Strandängen, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

62 m²

2 rum

5 093 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

19 355 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Jägarvägen 17, Sunda, Oxelösunds kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Jägarvägen 17

Radhus
Sunda, Oxelösunds kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

97+10 m²

4 rum

290 m²

Slutpris 1 375 000 kr-8 %
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Ekebydals koloniområde väg  11, hus 235, Ekebydal, Nyköpings kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Ekebydals koloniområde väg 11, hus 235

Fritidshus
Ekebydal, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

32 m²

1 rum

516 m²
  • Uteplats

Slutpris 225 000 kr-18 %
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Fotbollsvägen 14B, Brandholmen/Strandängen, Nyköpings kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Fotbollsvägen 14B

Lägenhet
Brandholmen/Strandängen, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

52 m²

2 rum

4 157 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 425 000 kr-5 %

27 404 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Pilos väg 7B, Fågelbo/Tessin, Nyköpings kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Pilos väg 7B

Lägenhet
Fågelbo/Tessin, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

37 m²

1 rum

2 463 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 480 000 kr-13 %

12 973 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Handbollsvägen 10, Brandholmen/Strandängen, Nyköpings kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Handbollsvägen 10

Lägenhet
Brandholmen/Strandängen, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

88 m²

3 rum

5 720 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr±0 %

26 705 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Dramatörvägen 20, Tystberga, Nyköpings kommun
  • Såld 30 dec. 2025

Dramatörvägen 20

Villa
Tystberga, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

68,5 m²

2 rum

5 300 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 155 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Västra Kvarngatan 1, Centralt Väster, Nyköpings kommun
  • Såld 3 dec. 2025

Västra Kvarngatan 1

Lägenhet
Centralt Väster, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

129,5 m²

4 rum

6 306 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

21 622 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Erikslundsvägen 3, Rosenkälla, Nyköpings kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Erikslundsvägen 3

Lägenhet
Rosenkälla, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

67,5 m²

2,5 rum

4 198 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 980 000 kr+1 %

14 519 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Berzelievägen 5, Oppeby, Nyköpings kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Berzelievägen 5

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

65 m²

3 rum

4 331 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 825 000 kr-17 %

12 692 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Pilos väg 1, Fågelbo/Tessin, Nyköpings kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Pilos väg 1

Lägenhet
Fågelbo/Tessin, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

57 m²

2 rum

3 494 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr+10 %

20 175 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Sikvägen 36, Vålarö, Nyköpings kommun
  • Såld 2 nov. 2025

Sikvägen 36

Fritidshus
Vålarö, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

4 rum

Slutpris 3 220 000 kr+8 %
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Östra Kvarngatan 24, Centralt Öster, Nyköpings kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Östra Kvarngatan 24

Lägenhet
Centralt Öster, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

77,5 m²

3 rum

4 256 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-8 %

23 226 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Bergholms väg 36, Tessin, Nyköpings kommun
  • Såld 25 okt. 2025

Bergholms väg 36

Radhus
Tessin, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

125 m²

5 rum

157 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Östra kyrkogatan 35, Centralt Öster, Nyköpings kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Östra kyrkogatan 35

Lägenhet
Centralt Öster, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

79,3 m²

3 rum

3 533 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

21 438 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Diamantvägen 8, Sjösa, Nyköpings kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Diamantvägen 8

Villa
Sjösa, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

124 m²

5 rum

1 391 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr-5 %
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Skjutsaregatan 24, Centralt Öster, Nyköpings kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Skjutsaregatan 24

Lägenhet
Centralt Öster, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

110 m²

4 rum

3 957 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

25 455 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Skrakvägen 10, Rosenkälla, Nyköpings kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Skrakvägen 10

Villa
Rosenkälla, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

177 m²

5 rum

694 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 750 000 kr-4 %
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Flemings väg 7C, Malmbryggshage, Nyköpings kommun
  • Såld 22 sep. 2025

Flemings väg 7C

Radhus
Malmbryggshage, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

99 m²

5 rum

5 716 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

19 192 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
Knipgränd 1, Centralt Väster, Nyköpings kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Knipgränd 1

Lägenhet
Centralt Väster, Nyköpings kommun
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

64 m²

2 rum

4 072 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-25 %

14 063 kr/m²

SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund
SkandiaMäklarna Nyköping/Oxelösund

Visar 1 - 25 av 42