Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Lovisa Lorentzon

Lovisa Lorentzon

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1,5 rum lägenhet på Kadettgatan 4E Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Kadettgatan 4E Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Kadettgatan 4E Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Kadettgatan 4E Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Kadettgatan 4E Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 5
Imorgon kl 12:00

Kadettgatan 4E

Lägenhet
Västra Berga, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
1 050 000 kr
49,5 m²
1,5 rum
vån 1/4
3 705 kr/mån
21 212 kr/m²

Välkommen till denna smakfullt renoverade bostad om 49,5 kvm - ett bekvämt och inflyttningsklart hem med markplansläge och generös uteplats som förlänger vardagen utomhus. Här möts du av en genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter används på bästa sätt. Köket är stilrent renoverat med moderna materialval och gott om förvarings- och arbetsytor. Badrummet är fräscht och helkaklat i tidlös…

Premium
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
4 rum lägenhet på Lundsbäcksgatan 26B Vasatorp, Helsingborgs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lundsbäcksgatan 26B Vasatorp, Helsingborgs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lundsbäcksgatan 26B Vasatorp, Helsingborgs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lundsbäcksgatan 26B Vasatorp, Helsingborgs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lundsbäcksgatan 26B Vasatorp, Helsingborgs kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:30

Lundsbäcksgatan 26B

Lägenhet
Vasatorp, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
2 495 000 kr
95,7 m²
4 rum
vån 2/3
6 381 kr/mån
26 071 kr/m²

Välkommen till denna stilfulla och välplanerade etagelägenhet om 4 rum och kök på populära Vasatorp! Här erbjuds 95,7 kvm boendeyta med ett attraktivt gavelläge, två rymliga balkonger och grönskande omgivningar. Perfekt för dig som söker ett modernt och bekvämt boende. Bostaden som är byggd 2019 präglas av ljus och rymd med genomgående parkettgolv, släta vitmålade väggar och stora fönsterpartier…

Premium
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
2 rum lägenhet på Bärnstensgatan 26 Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bärnstensgatan 26 Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bärnstensgatan 26 Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bärnstensgatan 26 Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bärnstensgatan 26 Ättekulla, Helsingborgs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:30

Bärnstensgatan 26

Lägenhet
Ättekulla, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
1 195 000 kr
67,5 m²
2 rum
vån 5
5 182 kr/mån
17 704 kr/m²

På omtyckta Bärnstensgatan i Helsingborg erbjuds nu en välplanerad och trivsam tvåa på fjärde våningen med hiss - ett bekvämt boende med fint ljusinsläpp, inglasad balkong och vacker havsglimt. Bostaden har en genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter tas tillvara. Vardagsrummet är generöst och lättmöblerat med direkt access till den inglasade balkongen som förlänger bostaden och skapar en…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
4 rum lägenhet på Saxåvägen 5B Häljarp, Landskrona kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Saxåvägen 5B Häljarp, Landskrona kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Saxåvägen 5B Häljarp, Landskrona kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Saxåvägen 5B Häljarp, Landskrona kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Saxåvägen 5B Häljarp, Landskrona kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 10:00

Saxåvägen 5B

Lägenhet
Häljarp, Landskrona kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
1 795 000 kr
85 m²
4 rum
vån 2/2
7 220 kr/mån
21 118 kr/m²

Välkommen till ett modernt och elegant hem på lugnt och attraktivt läge i Häljarp. Här presenteras en stilren fyrarummare om 85 kvm där genomtänkta materialval, harmoniska färger och en välplanerad disposition skapar en enhetlig och exklusiv känsla. Ett boende som kombinerar komfort med estetik på ett självklart sätt. Redan i hallen möts du av en ljus och inbjudande atmosfär som följer dig genom…

Premium
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 14 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 14 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 14 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 14 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 14 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 5

Hjalmar Forsbergs gata 14

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
2 145 000 kr
61 m²
2 rum
vån 3/3
5 220 kr/mån
35 164 kr/m²

Välkommen till Hjalmar Forsbergs gata 14, en charmig 2:a på 61 kvm på tredje våningen i gamla Magnus Stenbocksskolan. Här finner vi en kombination av historisk karaktär och modern elegans. När du kliver in i lägenheten charmas du av takhöjden och de stora fönsterna. De stora fönsterna är inte bara estetiskt tilltalande utan de släpper även in ett fantastiskt ljus som sätter ett harmoniskt sken…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
5 rum par-/kedje-/radhus på Stora Strandgatan 7A Landskrona, Landskrona kommun - bild 1
5 rum par-/kedje-/radhus på Stora Strandgatan 7A Landskrona, Landskrona kommun - bild 2
5 rum par-/kedje-/radhus på Stora Strandgatan 7A Landskrona, Landskrona kommun - bild 3
5 rum par-/kedje-/radhus på Stora Strandgatan 7A Landskrona, Landskrona kommun - bild 4
5 rum par-/kedje-/radhus på Stora Strandgatan 7A Landskrona, Landskrona kommun - bild 5

Stora Strandgatan 7A

Radhus
Landskrona, Landskrona kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
3 550 000 kr
111,9 m²
5 rum
7 084 kr/mån
31 725 kr/m²

Välkommen till Stora Strandgatan 7A - ett modernt townhouse i populära Hamnoasen. Här bor du i en genomtänkt bostad med tre välplanerade våningsplan, hög standard och generösa ljusinsläpp. Läget kombinerar närhet till stadskärnan med lugna promenadstråk längs hamn och vatten, och i föreningen finns även en gemensam pool som kan nyttjas av alla boende. På entréplan välkomnas du av en hall med…

Premium
Balkong
Uteplats
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
1 rum lägenhet på Kadettgatan 16A Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kadettgatan 16A Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kadettgatan 16A Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kadettgatan 16A Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kadettgatan 16A Västra Berga, Helsingborgs kommun - bild 5
Imorgon kl 12:30

Kadettgatan 16A

Lägenhet
Västra Berga, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
750 000 kr
37 m²
1 rum
vån 2/3
2 774 kr/mån
20 270 kr/m²

Välkommen till Kadettgatan 16A! Här erbjuds ett perfekt förstaboende eller övernattningslägenhet på attraktiva Västra Berga i Helsingborg. Denna välplanerade 1:a om 37 kvm ligger på andra våningen i en stabil och välskött förening. Lägenheten har under början av 2025 genomgått en totalrenovering (förutom badrummet), vilket ger ett modernt och fräscht intryck. Du välkomnas av en rymlig hall med…

Premium
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
4 rum lägenhet på Frontgatan 8A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Frontgatan 8A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Frontgatan 8A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Frontgatan 8A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Frontgatan 8A Fredriksdal, Helsingborgs kommun - bild 5
Borttagen före visning

Frontgatan 8A

Lägenhet
Fredriksdal, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
1 195 000 kr
91,5 m²
4 rum
vån 3/7
7 941 kr/mån
13 060 kr/m²

Kontakta mäklaren för mer information.

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

Visar alla 8