Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Albin Liljeqvist

Albin Liljeqvist

Om mig

Med mitt djupa intresse och starka engagemang för fastighetsbranschen strävar jag konstant efter att skapa enastående upplevelser för både säljare och köpare. För mig är en bostadsaffär en av de mest betydelsefulla transaktionerna i livet. Med mig vid din sida kan du förvänta dig en professionell och kunnig partner, men även en som tillhandahåller trygghet och ger värdefulla råd genom hela affären
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Piongatan 36

Lägenhet
Åstorp, Åstorps kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

115,5 m²

5 rum

7 604 kr/mån

Slutpris 850 000 kr-5 %

7 359 kr/m²

SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 apr. 2026

Myggstigen 3

Villa
Klippan, Klippans kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

130+70 m²

5 rum

952 m²

Slutpris 2 100 000 kr+20 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Gånstorpsvägen 30, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Gånstorpsvägen 30

Villa
Klippan, Klippans kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

118+100 m²

5 rum

1 339 m²

Slutpris 2 100 000 kr-4 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Långvinkelsgatan 13, Kvidinge, Åstorps kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Långvinkelsgatan 13

Villa
Kvidinge, Åstorps kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

125+83 m²

6 rum

1 016 m²

Slutpris 1 175 000 kr+18 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Fredsgatan 11

Villa
Väster, Klippans kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

110+72 m²

4 rum

1 163 m²

Slutpris 1 375 000 kr-4 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Kärrarpsvägen 9, Kvidinge, Åstorps kommun
  • Såld 31 jan. 2026

Kärrarpsvägen 9

Villa
Kvidinge, Åstorps kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

104+26 m²

4 rum

918 m²

Slutpris 1 300 000 kr-7 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jan. 2026

Stengatan 18

Villa
Ekeby, Bjuvs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

125+19 m²

5 rum

768 m²

Slutpris 1 800 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Esplanaden 20, Centrum, Åstorps kommun
  • Såld 30 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Esplanaden 20

Villa
Centrum, Åstorps kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

275+100 m²

7 rum

1 471 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 250 000 kr-2 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Vegeholmsgatan 10, Åstorp, Åstorps kommun
  • Såld 20 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Vegeholmsgatan 10

Villa
Åstorp, Åstorps kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

125+60 m²

6 rum

757 m²

Slutpris 2 750 000 kr+2 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Åkaregatan 2

Villa
Kvidinge, Åstorps kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

109+40 m²

4 rum

734 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr+8 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Södra Hunnetorpsvägen 57C, Adolfsberg, Helsingborgs kommun
  • Såld 20 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Södra Hunnetorpsvägen 57C

Lägenhet
Adolfsberg, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

95 m²

4 rum

7 129 kr/mån

Slutpris 1 000 000 kr-16 %

10 526 kr/m²

SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Medeltidsvägen 5, Björnås, Åstorps kommun
  • Såld 14 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Medeltidsvägen 5

Villa
Björnås, Åstorps kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

203+37 m²

5 rum

964 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 900 000 kr-2 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Svarvaregatan 8, Åstorp, Åstorps kommun
  • Såld 23 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Svarvaregatan 8

Villa
Åstorp, Åstorps kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

124+30 m²

5 rum

570 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr+4 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Galoppvägen 46

Lägenhet
Laröd, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

54 m²

2 rum

4 097 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

27 778 kr/m²

SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Södergårdsvägen 2, Görarp, Helsingborgs kommun
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Södergårdsvägen 2

Villa
Görarp, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

131+95 m²

5 rum

835 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 880 000 kr-4 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
AlbinLiljeqvist

Piongatan 32

Radhus
Åstorp, Åstorps kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

116 m²

4 rum

7 724 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 930 000 kr-7 %

8 017 kr/m²

SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

Visar alla 16