Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Max Wessfeldt

Max Wessfeldt

Om mig

Jag är en strukturerad och driven fastighetsmäklare. Jag har en mångfacetterad kunskapsgrund att stå på, och min yrkesroll genomsyras av effektivitet, kunskap, passion, drivkraft och lokal kännedom. Bibehåller alltid min skärpa och optimism trots tidspress. Det är en sann glädje att göra något jag brinner för varje dag, att uppfylla mina kunders bostadsdrömmar. Kontakta mig så berättar jag mer om hur jag kan hjälpa dig till en lyckad försäljning.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Gunnarstorpsgatan 31

Villa
Limhamn, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

159+89 m²

6 rum

Slutpris 10 600 000 kr
SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Sandegårdsgatan 36, Gamla Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Sandegårdsgatan 36

Radhus
Gamla Limhamn, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

90 m²

3 rum

269 m²

Slutpris 6 200 000 kr-5 %
SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Älggatan 18A, Gamla Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 22 mar. 2026

Älggatan 18A

Lägenhet
Gamla Limhamn, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

54 m²

2 rum

4 173 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 575 000 kr-1 %

29 167 kr/m²

SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Rabygatan 67, Gamla Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Rabygatan 67

Lägenhet
Gamla Limhamn, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

53 m²

2 rum

5 191 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr+10 %

32 075 kr/m²

SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Ekonomigatan 1C, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Ekonomigatan 1C

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

88 m²

3 rum

7 415 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr-3 %

32 386 kr/m²

SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Storabackegatan 26C, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Storabackegatan 26C

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

69 m²

3 rum

4 685 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

31 812 kr/m²

SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Fernissagatan 12, Limhamn Sjöstad, Malmö kommun
  • Såld 27 okt. 2025

Fernissagatan 12

Lägenhet
Limhamn Sjöstad, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

84 m²

4 rum

6 423 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr+1 %

42 857 kr/m²

SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Västanväg 47A, Gamla Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Västanväg 47A

Lägenhet
Gamla Limhamn, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

61 m²

3 rum

4 388 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr-4 %

34 426 kr/m²

SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Sjövägen 62, Bunkeflostarnd, Malmö kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Sjövägen 62

Villa
Bunkeflostarnd, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

161+36 m²

5 rum

855 m²

Slutpris 7 150 000 kr-2 %
SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Kolsyregatan 22, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Kolsyregatan 22

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

75 m²

3 rum

5 918 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

37 267 kr/m²

SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Vattugatan 17, Djupadal, Malmö kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Vattugatan 17

Villa
Djupadal, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

140+107 m²

5 rum

693 m²

Slutpris 10 095 000 kr+1 %
SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Östra Ansgarigatan 69, Gamla Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Östra Ansgarigatan 69

Lägenhet
Gamla Limhamn, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

51 m²

2 rum

4 454 kr/mån

Slutpris 1 375 000 kr-1 %

26 961 kr/m²

SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö
Kronetorpsgatan 52B, Segevång, Malmö kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Kronetorpsgatan 52B

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
SkandiaMäklarna Malmö

59 m²

2 rum

5 210 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 975 000 kr-2 %

16 525 kr/m²

SkandiaMäklarna Malmö
SkandiaMäklarna Malmö

Visar alla 13