Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Therése Alexis

Therése Alexis

Om mig

Jag arbetar som mäklare på SkandiaMäklarna i Linköping. Jag säljer villor, fritidshus och bostadsrätter. Jag brinner för service och får min energi från möten med människor. Det är väldigt roligt att få mäkla fastigheter i Linköping med omnejd eftersom jag är född och uppvuxen här. Min stora drivkraft är att både säljare och köpare ska vara nöjda efter avslutad affär. Detta vill jag uppnå genom att överträffa mina kunders förväntningar genom att leverera en trygg tjänst med hög kvalitet.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Timmermansgatan 1C, Centralt/Vasastaden, Linköpings kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Timmermansgatan 1C

Lägenhet
Centralt/Vasastaden, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

29,5 m²

1 rum

2 018 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

47 458 kr/m²

SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Väverigatan 5, Ebbepark, centralt, Linköpings kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Väverigatan 5

Lägenhet
Ebbepark, centralt, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

32,6 m²

1 rum

3 566 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

50 613 kr/m²

SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Vitkålsvägen 11, Ekängen, Linköpings kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Vitkålsvägen 11

Radhus
Ekängen, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

113 m²

5 rum

289 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 777 000 kr+8 %
SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Väverigatan 5, Ebbepark, centralt, Linköpings kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Väverigatan 5

Lägenhet
Ebbepark, centralt, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

55 m²

2 rum

5 257 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 145 000 kr-2 %

39 000 kr/m²

SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Ed 1:1 Arrendetomt 4077, Ed, Åtvidabergs kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Ed 1:1 Arrendetomt 4077

Fritidshus
Ed, Åtvidabergs kommun
SkandiaMäklarna Linköping

23,5 m²

1 rum

1 300 m²

Slutpris 750 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Rättaregatan 9 och 11, Lambohov, Linköpings kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Rättaregatan 9 och 11

Radhus
Lambohov, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping
1 284 m²

Slutpris 4 100 000 kr+17 %
SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping
Alvastragatan 4C, Gottfridsberg, Linköpings kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Alvastragatan 4C

Lägenhet
Gottfridsberg, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping

58 m²

2 rum

4 433 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 970 000 kr-6 %

33 966 kr/m²

SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping

Visar 26 - 32 av 32