Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Annika Thustrup

Annika Thustrup

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Milvägen 4, Rudboda/Nilstorp, Lidingö kommun
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AnnikaThustrup

Milvägen 4

Radhus
Rudboda/Nilstorp, Lidingö kommun
SkandiaMäklarna Lidingö

161+35 m²

5 rum

375 m²

Slutpris 11 200 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Lidingö
SkandiaMäklarna Lidingö
Karlavägen 3, Hersby, Lidingö kommun
  • Såld 27 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AnnikaThustrup

Karlavägen 3

Villa
Hersby, Lidingö kommun
SkandiaMäklarna Lidingö

236+74 m²

8 rum

1 251 m²

Slutpris 20 700 000 kr+4 %
SkandiaMäklarna Lidingö
SkandiaMäklarna Lidingö
Herserudsvägen 8, 3 Tr, Herserud (Hiertagården), Lidingö kommun
  • Såld 23 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AnnikaThustrup

Herserudsvägen 8, 3 Tr

Lägenhet
Herserud (Hiertagården), Lidingö kommun
SkandiaMäklarna Lidingö

77 m²

3 rum

9 159 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 650 000 kr±0 %

73 377 kr/m²

SkandiaMäklarna Lidingö
SkandiaMäklarna Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025
profilfoto på mäklare
AnnikaThustrup

Yxstigen 2

Radhus
Rudboda/Nilstorp, Lidingö kommun
SkandiaMäklarna Lidingö

124+41 m²

6 rum

378 m²

Slutpris 9 850 000 kr-10 %
SkandiaMäklarna Lidingö
SkandiaMäklarna Lidingö

Visar alla 4