Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Kevin Stolpe

Kevin Stolpe

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Norra Infarten 94C Karlstad, Karlstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Norra Infarten 94C Karlstad, Karlstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Norra Infarten 94C Karlstad, Karlstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Norra Infarten 94C Karlstad, Karlstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Norra Infarten 94C Karlstad, Karlstads kommun - bild 5

Norra Infarten 94C

Lägenhet
Karlstad, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
2 495 000 kr
102 m²
3 rum
vån 0
7 414 kr/mån
24 461 kr/m²

Varmt välkommen till denna ljusa och fina gavellägenhet från 2018 med lugnt läge alldeles intill skogen! Här möts du av en praktisk och rymlig hall i markplan vilket sedan leder dig upp till övre plan. Lägenheten är genomgående ljus med mycket fönster i flera väderstreck, väggar i stilrena färger och ekparkettgolv. Här erbjuds fina öppna sällskapsytor mellan kök och vardagsrum, två sovrum i bra…

Premium
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
1 rum lägenhet på Östra Torggatan 1 Karlstad, Karlstads kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Östra Torggatan 1 Karlstad, Karlstads kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Östra Torggatan 1 Karlstad, Karlstads kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Östra Torggatan 1 Karlstad, Karlstads kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Östra Torggatan 1 Karlstad, Karlstads kommun - bild 5

Östra Torggatan 1

Lägenhet
Karlstad, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
995 000 kr
24,5 m²
1 rum
vån 4/5
1 047 kr/mån
40 612 kr/m²

Varmt välkommen till denna smart planerade cityetta! Här bor du med en mycket låg månadsavgift på endast kr i en stabil och välskött förening med hiss från entréplan. Utanför dörren väntar stadens puls med ett stort utbud av restauranger, shopping och nöjen, samt all tänkbar service inom bekvämt räckhåll. Bostaden passar perfekt som studentlägenhet eller övernattningslägenhet, med ett optimalt…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
4 rum lägenhet på Södra Ringvägen 55 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Södra Ringvägen 55 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Södra Ringvägen 55 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Södra Ringvägen 55 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Södra Ringvägen 55 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 5

Södra Ringvägen 55

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
650 000 kr
104 m²
4 rum
vån 3/3
6 473 kr/mån
6 250 kr/m²

Välkommen till denna unika och tämligen trevliga etagelägenhet på Södra Ringvägen! Entréplan erbjuder ett fräscht kök, vardagsrum middagsdel samt balkong i soligt västerläge. Utöver detta finns gäst-wc samt ett sovrum i god storlek med tillhörande klädkammare. Den eleganta trappen leder dig upp till privata delen av lägenheten med två sovrum samt ännu en balkong i väst.. På övervåningen…

Premium
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
3 rum lägenhet på Dammgatan 13 Färjestad, Karlstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Dammgatan 13 Färjestad, Karlstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Dammgatan 13 Färjestad, Karlstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Dammgatan 13 Färjestad, Karlstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Dammgatan 13 Färjestad, Karlstads kommun - bild 5

Dammgatan 13

Lägenhet
Färjestad, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
1 995 000 kr
86 m²
3 rum
vån 1/4
6 527 kr/mån
23 198 kr/m²

Välkommen till Dammgatan 13, en trerummare med allt du önskar! På Dammgatan 13 hittar du denna stilrena och välplanerade trea som bjuder på en modern och öppen planlösning där det eleganta köket möter ett rymligt och ljust vardagsrum. Stort plus för gavelläget som ger rikligt ljusinsläpp från de stora fönsterpartierna. I anslutning till köket finner du även uteplatsen i härligt västerläge! Här…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
3 rum lägenhet på Lignellsgatan 15A Karlstad, Karlstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lignellsgatan 15A Karlstad, Karlstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lignellsgatan 15A Karlstad, Karlstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lignellsgatan 15A Karlstad, Karlstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lignellsgatan 15A Karlstad, Karlstads kommun - bild 5
Budgivning pågår

Lignellsgatan 15A

Lägenhet
Karlstad, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
1 395 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/3
5 947 kr/mån
18 600 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma gaveltrea på eftertraktade Sundsta! Här bor du i en ljus och välplanerad bostad med ljusinsläpp från tre väderstreck där praktiska lösningar kombinerats med sociala ytor! Köket är ljust och inbjudande med snygga materialval, goda arbetsytor och smart förvaring - en perfekt plats för den som gärna lagar mat! Duschrum i neutrala färger, här finner du kommod, dusch…

Premium
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
villa på Asphyttegatan 5 Storfors, Storfors kommun - bild 1
villa på Asphyttegatan 5 Storfors, Storfors kommun - bild 2
villa på Asphyttegatan 5 Storfors, Storfors kommun - bild 3
villa på Asphyttegatan 5 Storfors, Storfors kommun - bild 4
villa på Asphyttegatan 5 Storfors, Storfors kommun - bild 5

Asphyttegatan 5

Villa
Storfors, Storfors kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
875 000 kr
117 m²
969 m² tomt

På Asphyttegatan 5 i Storfors finner du ett hemtrevligt 70-talshus som bjuder på många fina kvaliteter och stor potential. Redan i hallen möts du av en luftig planlösning som leder vidare till ett rymligt vardagsrum med en kamin att elda i under vintern, perfekt för att sprida värme och skapa en myskänsla under årets kallare dagar. Härifrån nås även den generösa altanen som bjuder in till både…

Premium
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
2 rum lägenhet på Långgatan 22 Karlstad, Karlstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Långgatan 22 Karlstad, Karlstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Långgatan 22 Karlstad, Karlstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Långgatan 22 Karlstad, Karlstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Långgatan 22 Karlstad, Karlstads kommun - bild 5

Långgatan 22

Lägenhet
Karlstad, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
1 250 000 kr
64 m²
2 rum
vån 2/3
5 006 kr/mån
19 531 kr/m²

Välkommen till Långgatan 22 i Karlstad och denna ljusa och trivsamma tvårummare med en planlösning som känns både luftig och väl genomtänkt. Här bor du i en välskött förening och i en lägenhet som är redo att flytta rakt in i. De neutrala färgvalen skapar en stilren och harmonisk känsla genom hela bostaden. Området runt Långgatan erbjuder en trivsam kombination av stadsliv och närhet till…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
5 rum villa på Åkervägen 51 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 1
5 rum villa på Åkervägen 51 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 2
5 rum villa på Åkervägen 51 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 3
5 rum villa på Åkervägen 51 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 4
5 rum villa på Åkervägen 51 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 5

Åkervägen 51

Villa
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
1 995 000 kr
108 + 70 m²
5 rum
657 m² tomt

Välkommen till Åkervägen 51, ett trivsamt hem i ett omtyckt och familjevänligt område. Här bor du nära ICA Maxi, Södermalmsskolan F till 9 och med bekvämt avstånd till centrum, vilket gör vardagen både smidig och behaglig. Huset är fördelat på en och en halv plan med källare och har en boarea om 108 kvadratmeter. Redan i hallen möts du av ett ljust och luftigt intryck. Till vänster ligger köket…

Premium
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
2 rum lägenhet på Hadar Grudes gata 13 Karlstad, Karlstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hadar Grudes gata 13 Karlstad, Karlstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hadar Grudes gata 13 Karlstad, Karlstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hadar Grudes gata 13 Karlstad, Karlstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hadar Grudes gata 13 Karlstad, Karlstads kommun - bild 5

Hadar Grudes gata 13

Lägenhet
Karlstad, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
1 545 000 kr
56 m²
2 rum
vån 0/5
3 597 kr/mån
27 589 kr/m²

I ett av Karlstads nyare bostadsområden finner ni denna välplanerade 2:a med låg avgift och genomgående fina ytskikt. Lägenhetens planlösning är noga genomtänkt med sovrumsdel som separeras från de sociala ytorna och gott om förvaring. Bara att flytta in och börja trivas från första stund. Här finner vi även ett väl tilltaget och stilrent helkaklat badrum med tvättmaskin. Sovrummet erbjuder en…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
7 rum villa på Herrön 608 Skattkärr, Karlstads kommun - bild 1
7 rum villa på Herrön 608 Skattkärr, Karlstads kommun - bild 2
7 rum villa på Herrön 608 Skattkärr, Karlstads kommun - bild 3
7 rum villa på Herrön 608 Skattkärr, Karlstads kommun - bild 4
7 rum villa på Herrön 608 Skattkärr, Karlstads kommun - bild 5

Herrön 608

Villa
Skattkärr, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
7 200 000 kr
220 m²
7 rum
1 539 m² tomt

Nu har vi äntligen möjligheten att presentera denna rymliga 1,5 plans villan om 211 kvm på populära Herrön! Här bor du med gångavstånd till Vänern och endast 15 minuters bilresa från Karlstad centrum. Huset är byggt under 2019 och inget har lämnats åt slumpen. Boendet erbjuder hela 5 sovrum, rymligt kök, matsal, vardagsrum i anslutning till soldäcket, tvättstuga och två badrum. Med andra ord…

Premium
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
3 rum lägenhet på Södra Ringvägen 54F Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Ringvägen 54F Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Ringvägen 54F Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 3

Södra Ringvägen 54F

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
170 000 kr
71,5 m²
3 rum
vån 3/3
6 812 kr/mån
2 378 kr/m²
Plus
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad
Norrstrand, Karlstads kommun

Björneborgsvägen 3

Lägenhet
Norrstrand, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
895 000 kr
56 m²
2 rum
vån 2/2
5 682 kr/mån
15 982 kr/m²
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad

Visar alla 12