Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Hampus Pehrsson

Hampus Pehrsson

Om mig

"Mitt yrke är min passion och jag vet att en framgångsrik bostadsaffär kräver en fastighetsmäklare som besitter en omfattande lokalkännedom, erfarenhet och kompetens. Jag är stolt att kunna erbjuda en mäklartjänst som gör skillnad för mina kunder." - Hampus Pehrsson
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Bagers väg 5, Fridlevstad, Karlskrona kommun
  • Såld 19 sep. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Bagers väg 5

Villa
Fridlevstad, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

110+114 m²

5 rum

846 m²

Slutpris 1 150 000 kr-15 %
SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Anna Fischerströms gata 11, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Anna Fischerströms gata 11

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

53 m²

2 rum

4 619 kr/mån

Slutpris 3 025 000 kr+8 %

57 075 kr/m²

SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Vallgatan 28B, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 8 aug. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Vallgatan 28B

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

78,3 m²

3 rum

4 049 kr/mån

Slutpris 2 100 000 kr+6 %

26 820 kr/m²

SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Peppargatan 12, Karlskrona, Karlskrona kommun
  • Såld 16 jul. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Peppargatan 12

Villa
Karlskrona, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

118+64 m²

5 rum

875 m²

Slutpris 2 700 000 kr-16 %
SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Gamla landsvägen 7, Ramdala, Karlskrona kommun
  • Såld 12 jul. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Gamla landsvägen 7

Villa
Ramdala, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

150+80 m²

5 rum

4 040 m²

Slutpris 2 000 000 kr-13 %
SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Gärdesvägen 5

Villa
Rödeby, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

93+91 m²

977 m²

Slutpris 2 300 000 kr+15 %
SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Anna Fischerströms gata 9, Pottholmen, Karlskrona kommun
  • Såld 26 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Anna Fischerströms gata 9

Lägenhet
Pottholmen, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

49 m²

2 rum

4 269 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

37 755 kr/m²

SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Selénvägen 3, Rödeby, Karlskrona kommun
  • Såld 22 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Selénvägen 3

Villa
Rödeby, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

192 m²

7 rum

757 m²

Slutpris 3 850 000 kr-3 %
SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Bråstorp 321, Bråstorp, Karlskrona kommun
  • Såld 2 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Bråstorp 321

Villa
Bråstorp, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

53+19 m²

2 rum

1 017 m²

Slutpris 957 000 kr+20 %
SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Trombgatan 6, Karlskrona, Karlskrona kommun
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Trombgatan 6

Villa
Karlskrona, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

130+28 m²

5 rum

875 m²

Slutpris 3 500 000 kr+19 %
SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Lövenäsvägen 32, Nättraby, Karlskrona kommun
  • Såld 15 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Lövenäsvägen 32

Villa
Nättraby, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

178+12 m²

6 rum

2 627 m²

Slutpris 5 650 000 kr+14 %
SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona

Visar 26 - 36 av 36