Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Natalia Hernandez

Natalia Hernandez

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Repslagaregatan 7A, Masthugget, Göteborgs kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Repslagaregatan 7A

Lägenhet
Masthugget, Göteborgs kommun
SkandiaMäklarna Göteborg Väster

74 m²

3 rum

7 137 kr/mån

Slutpris 3 670 000 kr+2 %

49 595 kr/m²

SkandiaMäklarna Göteborg Väster
SkandiaMäklarna Göteborg Väster
Verktumsgatan 3, Flatås, Göteborgs kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Verktumsgatan 3

Lägenhet
Flatås, Göteborgs kommun
SkandiaMäklarna Göteborg Väster

71 m²

3 rum

6 130 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

28 099 kr/m²

SkandiaMäklarna Göteborg Väster
SkandiaMäklarna Göteborg Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Åby allé 1

Lägenhet
Åby - Stallbacken, Mölndals kommun
SkandiaMäklarna Göteborg Väster

48 m²

2 rum

4 012 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

51 042 kr/m²

SkandiaMäklarna Göteborg Väster
SkandiaMäklarna Göteborg Väster

Visar alla 3