Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Peter Forsling

Peter Forsling

Om mig

Hej! Funderar du på vilken mäklare/mäklarbyrå du skall anlita? Ring eller maila mig så ska jag berätta hur vi arbetar för att uppnå bästa möjliga resultat. Vi arbetar i större delen av Gävleborg & Dalarnas län. Som fastighetsmäklare har jag alltid ambitionen att göra mitt yttersta för att få nöjda köpare och säljare som i sin tur kan rekommendera mig till vänner och bekanta. Jag har förmedlat i stort sett alla typer av bostäder/fastigheter såsom villor, fritidshus, bostadsrätter mm. Välkommen!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Klockarstigen 5, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 20 apr. 2026
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Klockarstigen 5

Villa
Gävle, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

129+28 m²

4 rum

934 m²

Slutpris 3 500 000 kr-7 %
SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Norra Slottsgatan 15E, Centralt, Gävle kommun
  • Såld 16 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Norra Slottsgatan 15E

Lägenhet
Centralt, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

98 m²

3 rum

7 240 kr/mån

Slutpris 3 045 000 kr-8 %

31 071 kr/m²

SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Staketgatan 36A, Centalt, Gävle kommun
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Staketgatan 36A

Lägenhet
Centalt, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

75,2 m²

3 rum

4 618 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr-13 %

17 287 kr/m²

SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Brunnsgatan 84D, Söder, Gävle kommun
  • Såld 29 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Brunnsgatan 84D

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

75 m²

3 rum

3 954 kr/mån

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

26 600 kr/m²

SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Hanövägen 65, Sjötorp, Gävle kommun
  • Såld 13 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Hanövägen 65

Fritidshus
Sjötorp, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

20 m²

1 rum

1 760 m²

Slutpris 2 000 000 kr-20 %
SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Skärså 637, Skärså, Söderhamns kommun
  • Såld 31 jul. 2025
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Skärså 637

Villa
Skärså, Söderhamns kommun
SkandiaMäklarna Söderhamn/Hudiksvall/Bollnäs

110 m²

4 rum

930 m²

Slutpris 4 700 000 kr-1 %
SkandiaMäklarna Söderhamn/Hudiksvall/Bollnäs
SkandiaMäklarna Söderhamn/Hudiksvall/Bollnäs
Ekvägen 40, Fridhem, Gävle kommun
  • Såld 31 jul. 2025
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Ekvägen 40

Villa
Fridhem, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

129 m²

5 rum

735 m²

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Rännavägen 60, Utvalnäs/Harkskär, Gävle kommun
  • Såld 13 jul. 2025
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Rännavägen 60

Fritidshus
Utvalnäs/Harkskär, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

55 m²

4 rum

8 755 m²

Slutpris 5 100 000 kr+2 %
SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Östbyvägen 28, Ockelbo, Ockelbo kommun
  • Såld 24 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Östbyvägen 28

Fritidshus
Ockelbo, Ockelbo kommun
SkandiaMäklarna Gävle

94 m²

4 rum

1 329 m²

Slutpris 1 750 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Norrbågen 35C, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Norrbågen 35C

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

97,5 m²

4 rum

4 293 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

10 769 kr/m²

SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle
Hemlingbyvägen 24B, Hemlingby, Gävle kommun
  • Såld 19 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PeterForsling

Hemlingbyvägen 24B

Lägenhet
Hemlingby, Gävle kommun
SkandiaMäklarna Gävle

78,5 m²

3 rum

4 481 kr/mån

Slutpris 1 600 000 kr-9 %

20 382 kr/m²

SkandiaMäklarna Gävle
SkandiaMäklarna Gävle

Visar alla 11