Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Gunilla Thorin

Gunilla Thorin

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Gränsgatan 3

Lägenhet
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
SkandiaMäklarna Eskilstuna

61 m²

2 rum

2 950 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr-7 %

16 393 kr/m²

SkandiaMäklarna Eskilstuna
SkandiaMäklarna Eskilstuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2025

Ramsnäset 95

Villa
Ramsnäset, Eskilstuna kommun
SkandiaMäklarna Eskilstuna

117+6 m²

6 rum

2 930 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 825 000 kr-12 %
SkandiaMäklarna Eskilstuna
SkandiaMäklarna Eskilstuna

Visar alla 2