Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Sjöstens Fastighetsförmedling
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Kontorschef

Guldhemmet 2025

Mäklare Andreas Sjösten

Andreas Sjösten

Om mig

En av Örebros mest rekommenderade mäklare 2020-2025. Jag strävar efter att du ska känna dig trygg och delaktig i hela processen så att du liksom många tidigare kunder känner dig väldigt nöjd när du har anlitat mig som din fastighetsmäklare. Går ni i tankar om köp, försäljning eller värdering av bostad - kontakta mig!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Olofsgatan 9, Ormesta, Örebro kommun
  • Såld 14 jun. 2025

Olofsgatan 9

Lägenhet
Ormesta, Örebro kommun
Sjöstens Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

3 211 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 380 000 kr-4 %

32 093 kr/m²

Sjöstens Fastighetsförmedling
Sjöstens Fastighetsförmedling
Södra Strandpromenaden 18, Kärravik, Askersunds kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Södra Strandpromenaden 18

Fritidshus
Kärravik, Askersunds kommun
Sjöstens Fastighetsförmedling

69 m²

3 rum

3 200 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 600 000 kr-8 %
Sjöstens Fastighetsförmedling
Sjöstens Fastighetsförmedling
Lillbackavägen 7, Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun
  • Såld 8 jun. 2025

Lillbackavägen 7

Lägenhet
Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun
Sjöstens Fastighetsförmedling

45 m²

2 rum

3 242 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 475 000 kr-5 %

32 778 kr/m²

Sjöstens Fastighetsförmedling
Sjöstens Fastighetsförmedling
Rådmansgatan 2D, Centralt/Öster, Örebro kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Rådmansgatan 2D

Lägenhet
Centralt/Öster, Örebro kommun
Sjöstens Fastighetsförmedling

100 m²

3 rum

5 645 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 300 000 kr-4 %

43 000 kr/m²

Sjöstens Fastighetsförmedling
Sjöstens Fastighetsförmedling
Skagersbrunnsvägen 25, Skagersbrunn, Kristinehamns kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Skagersbrunnsvägen 25

Fritidshus
Skagersbrunn, Kristinehamns kommun
Sjöstens Fastighetsförmedling

50 m²

3 rum

1 220 m²

Slutpris 1 750 000 kr±0 %
Sjöstens Fastighetsförmedling
Sjöstens Fastighetsförmedling

Visar 26 - 30 av 30