Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Sjöö's Fastighetsförmedling

Sjöö's Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Blommelundsvägen 19

Lägenhet
Carlslund, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

30 m²

1 rum

2 365 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-11 %

40 000 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Herrgårdsvägen 32

Lägenhet
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

85 m²

4 rum

7 507 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

25 824 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Vasavägen 264

Villa
Rotebro, Sollentuna kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

84+42 m²

4 rum

1 525 m²

Slutpris 4 135 000 kr-3 %
Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Vintervägen 56

Radhus
Grimstaby, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

87 m²

4 rum

5 736 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

34 425 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026

Blommelundsvägen 21

Lägenhet
Carlslund, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 134 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 925 000 kr-1 %

35 648 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026

Heimdalsvägen 55

Radhus
Odenslunda, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

90 m²

4 rum

3 850 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 075 000 kr-1 %

34 167 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 dec. 2025

Spinnarevägen 58

Villa
Fresta, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

119+16 m²

4 rum

390 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr+3 %
Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 nov. 2025

Lövstavägen 23 A

Lägenhet
Runby, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 790 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

30 556 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 nov. 2025

Stallgatan 5 B

Lägenhet
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

76 m²

3 rum

4 730 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 030 000 kr-1 %

26 711 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025

Lövstavägen 43

Lägenhet
Runby, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

73,5 m²

3 rum

6 551 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr±0 %

28 571 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 okt. 2025

Gulmåravägen 10

Villa
Sjukyrkoberget, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

140 m²

6 rum

458 m²

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025

Blommelundsvägen 3

Lägenhet
Carlslund, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 134 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-7 %

37 037 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jul. 2025

Husarvägen 5

Lägenhet
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

77 m²

3 rum

5 761 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 795 000 kr-3 %

23 312 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Gulmåravägen 9

Radhus
Sjukyrkoberget, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

163 m²

6 rum

602 m²

Slutpris 6 100 000 kr-5 %
Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Skultunagränd 22

Villa
Brunnbyvik, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

141+36 m²

6 rum

766 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 995 000 kr±0 %
Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Lövängsvägen 2

Lägenhet
Hagängen, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

42 m²

1 rum

4 313 kr/mån

Slutpris 1 075 000 kr-2 %

25 595 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Påskvippegatan 6D

Lägenhet
Fresta, Upplands Väsby kommun
Sjöö's Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 908 kr/mån

Slutpris 2 000 000 kr+3 %

36 364 kr/m²

Sjöö's Fastighetsförmedling
Sjöö's Fastighetsförmedling

Visar alla 17