Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Helge Winberg

Helge Winberg

Om mig

Tack vare ett mycket starkt varumärke och mitt stora lokala kontaktnät har jag genom åren haft förmånen att kunna hjälpa ett stort antal nöjda och återkommande kunder. Välkommen du också!
Mäklarens försäljningar
Centrala Vaxholm, Vaxholms kommun
Sön 17 maj

Soldatgatan 29B

Lägenhet
Centrala Vaxholm, Vaxholms kommun
Sjönära Fastigheter AB
3 295 000 kr
63 m²
3 rum
vån 1/2
4 545 kr/mån
52 302 kr/m²
Balkong
Uteplats
Sjönära Fastigheter AB
Sjönära Fastigheter AB
5 rum lägenhet på Grenadjärsvägen 12 Rindö Hamn, Vaxholms kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Grenadjärsvägen 12 Rindö Hamn, Vaxholms kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Grenadjärsvägen 12 Rindö Hamn, Vaxholms kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Grenadjärsvägen 12 Rindö Hamn, Vaxholms kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Grenadjärsvägen 12 Rindö Hamn, Vaxholms kommun - bild 5

Grenadjärsvägen 12

Lägenhet
Rindö Hamn, Vaxholms kommun
Sjönära Fastigheter AB
7 995 000 kr
173 m²
5 rum
10 680 kr/mån
46 214 kr/m²

Gavelvåning från tidigt 1900-tal med kakelugn och balkong, smakfullt totalrenoverad och uppdaterad enligt dagens standard och utbyggd till 173 kvm via inredd etagevåning med vindskaraktär. Takhöjd på drygt 3 meter i entréplan, insynsfritt mot Solöfjärden med betagande sjöutsikt i söder och underbart ljusinsläpp även på östra gavelns stora fönster, ekparkett med intarsia, kakelugn och balkong med…

Premium
Balkong
Sjönära Fastigheter AB
Sjönära Fastigheter AB
Stadskärnan, Vaxholms kommun
Idag

Torggatan 16E

Lägenhet
Stadskärnan, Vaxholms kommun
Sjönära Fastigheter AB
3 250 000 kr
62 m²
2 rum
vån 2/3
4 094 kr/mån
52 419 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
Sjönära Fastigheter AB
Sjönära Fastigheter AB

Visar alla 3