Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Toni Oanes

Toni Oanes

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Hagagatan 1

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

60 m²

2 rum

4 111 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 550 000 kr+7 %

92 500 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026

Dalagatan 102

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

34 m²

2 rum

3 209 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+3 %

111 765 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Järnlundsvägen 2

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

36 m²

1,5 rum

3 525 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr+4 %

43 056 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Upplandsgatan 25A ÖG

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

21 m²

1 rum

1 074 kr/mån

Slutpris 2 750 000 kr+2 %

130 952 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 okt. 2025

Järnlundsvägen 2

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

56 m²

2,5 rum

4 667 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr+5 %

41 071 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 okt. 2025

Järnlundsvägen 2

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

43 m²

2 rum

3 942 kr/mån

Slutpris 1 965 000 kr+9 %

45 698 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Järnlundsvägen 4

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

32 m²

1 rum

3 254 kr/mån

Slutpris 1 510 000 kr+1 %

47 188 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Nina Einhorns Gata 1

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

52,5 m²

2 rum

3 241 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 795 000 kr±0 %

91 333 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Nina Einhorns Gata 4

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

66 m²

3 rum

5 568 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 090 000 kr+1 %

92 273 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Fyrskeppsvägen 34

Lägenhet
Johanneshov, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

38 m²

2 rum

3 434 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 787 540 kr±0 %

47 041 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Västmannagatan 87A

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

54 m²

2 rum

3 380 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 150 000 kr-2 %

113 889 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Fyrskeppsvägen 34

Lägenhet
Johanneshov, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

50 m²

2,5 rum

4 518 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 475 000 kr+3 %

49 500 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Tegnérgatan 55A

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

31 m²

2 rum

2 611 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 900 000 kr+9 %

158 065 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jul. 2025

Sonja Kovalevskys Gata 2

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

93,5 m²

4 rum

5 720 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 650 000 kr+1 %

113 904 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Maria Aspmans Gata 5

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

32 m²

2 rum

2 340 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 850 000 kr+1 %

120 313 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Sankt Eriksplan 6B

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

235 m²

5 rum

129 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 24 000 000 kr-4 %

102 128 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025

Fyrskeppsvägen 47

Lägenhet
Johanneshov, Stockholms kommun
Simon Crest Fastighetsmäkleri

62 m²

3 rum

5 219 kr/mån

Slutpris 3 100 000 kr+11 %

50 000 kr/m²

Simon Crest Fastighetsmäkleri
Simon Crest Fastighetsmäkleri

Visar alla 17