Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Mona Rammahi

Mona Rammahi

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skånegatan 86, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Skånegatan 86

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Residence Christie’s International Real Estate

81 m²

3 rum

4 353 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 500 000 kr+14 %

129 630 kr/m²

Residence Christie’s International Real Estate
Residence Christie’s International Real Estate
Birger Jarlsgatan 42, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Birger Jarlsgatan 42

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Residence Christie’s International Real Estate

202+14 m²

6 rum

8 163 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 32 000 000 kr

158 416 kr/m²

Residence Christie’s International Real Estate
Residence Christie’s International Real Estate
Kapellgränd 6, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Kapellgränd 6

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Residence Christie’s International Real Estate

67 m²

2 rum

5 021 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 500 000 kr

141 791 kr/m²

Residence Christie’s International Real Estate
Residence Christie’s International Real Estate
Verdandivägen 15, Skuru, Nacka kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Verdandivägen 15

Villa
Skuru, Nacka kommun
Residence Christie’s International Real Estate

263+130 m²

7 rum

1 036 m²

Slutpris 16 500 000 kr+4 %
Residence Christie’s International Real Estate
Residence Christie’s International Real Estate

Visar alla 4