Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Magnus Jernbeck

Magnus Jernbeck

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
6 rum parhus på Kattugglevägen 8 Strömma, Värmdö kommun - bild 1
6 rum parhus på Kattugglevägen 8 Strömma, Värmdö kommun - bild 2
6 rum parhus på Kattugglevägen 8 Strömma, Värmdö kommun - bild 3
6 rum parhus på Kattugglevägen 8 Strömma, Värmdö kommun - bild 4
6 rum parhus på Kattugglevägen 8 Strömma, Värmdö kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:00

Kattugglevägen 8

Radhus
Strömma, Värmdö kommun
Residence Christie’s International Real Estate
6 950 000 kr
149 m²
6 rum
6 940 kr/mån
46 644 kr/m²

Eld & Bark – där arkitektur, natur och kvalitet möts. Nyproducerad parhuslägenhet med tydlig villakaraktär och en rofylld känsla av avskildhet i bostadsrättsform. Egen tomtmark ramar in bostaden och skapar generösa utomhusytor med goda sollägen samt en sjöglimt som förstärker den naturnära upplevelsen. Projektet utmärker sig genom sitt fokus på hållbarhet och kvalitet, uppfört enligt ett…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Residence Christie’s International Real Estate
Residence Christie’s International Real Estate

Visar alla 1