Hoppa till huvudinnehåll
Rama Fastighetsförmedling AB

Rama Fastighetsförmedling AB

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
ErikaBosakova

Ekervägen 1A

Lägenhet
Norra Åsum, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

107 m²

4 rum

5 630 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 950 000 kr±0 %

18 224 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Flädervägen 5

Lägenhet
Odal/Vilan, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

65 m²

2 rum

4 069 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr±0 %

13 077 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
ErikaBosakova

Kärrfästevägen 219

Villa
Vittskövle, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

85 m²

4 rum

3 544 m²

Slutpris 2 300 000 kr-10 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Degebergavägen 4-5

Villa
Vallarum, Sjöbo kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

60 m²

7 090 m²

Slutpris 700 000 kr-22 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
NathalieBjörk

Nosabyvägen 219

Lägenhet
Kristianstad, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

59,5 m²

2 rum

4 026 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 460 000 kr-16 %

7 731 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
NathalieBjörk

Kungsvägen 47

Villa
Tollarp, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

100+60 m²

5 rum

988 m²

Slutpris 1 560 000 kr-2 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Poppelvägen 29

Lägenhet
Odal/Vilan, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

88 m²

3 rum

5 607 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 975 000 kr-7 %

11 080 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
ErikaBosakova

Björkvägen 3C

Lägenhet
Parkstaden/Egna Hem, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

53,5 m²

2 rum

4 462 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 950 000 kr+3 %

17 757 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Hasselvägen 16

Lägenhet
Charlottesborg, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

81 m²

3 rum

5 578 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 625 000 kr±0 %

7 716 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Sätesholmsvägen 1

Villa
Sätaröd, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

120+65 m²

4 rum

1 735 m²

Slutpris 495 000 kr±0 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
NathalieBjörk

Österlånggatan 3B

Lägenhet
Kristianstad, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

37 m²

1 rum

3 382 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 700 000 kr-14 %

18 919 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
ErikaBosakova

Karpalundsvägen 30

Villa
Färlöv, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

126+20 m²

5 rum

2 787 m²

Slutpris 875 000 kr-7 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NathalieBjörk

Götgatan 12B

Lägenhet
Östermalm, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

63 m²

2,5 rum

3 304 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 760 000 kr-5 %

27 937 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Näsbychaussén 71

Lägenhet
Gamla Näsby, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

76 m²

3 rum

5 049 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 710 000 kr-16 %

9 342 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 mar. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Nedanvägen 25

Radhus
Gamla Näsby, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

90+45 m²

5 rum

387 m²

Slutpris 1 950 000 kr-2 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 mar. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Jakobs väg 8

Lägenhet
Charlottesborg, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

100 m²

4 rum

6 901 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr±0 %

7 500 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 mar. 2026
profilfoto på mäklare
ErikaBosakova

Kommendantsvägen 4

Lägenhet
Gamla Näsby, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

40 m²

1 rum

2 636 kr/mån

Slutpris 290 000 kr-27 %

7 250 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NathalieBjörk

Bals väg 1B

Villa
Balsby, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

119 m²

5 rum

949 m²

Slutpris 2 500 000 kr-9 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026
profilfoto på mäklare
ErikaBosakova

Näsbychaussén 48A

Lägenhet
Gamla Näsby, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

74 m²

3 rum

6 726 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 370 000 kr-12 %

5 000 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 mar. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Öllsjövägen 22B

Villa
Öllsjö, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

70+35 m²

3 rum

720 m²

Slutpris 2 730 000 kr+5 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NathalieBjörk

Mistelvägen 21

Villa
Äspet (Åhus), Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

159 m²

6 rum

740 m²

Slutpris 3 575 000 kr-3 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026
profilfoto på mäklare
BurimRama

Vallmovägen 11

Villa
Tollarp, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

140 m²

4 rum

908 m²

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
ErikaBosakova

Sadelmakaregatan 1C

Lägenhet
Söder, Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

54 m²

2 rum

3 731 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr±0 %

23 148 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
ErikaBosakova

Stengatan 16

Villa
Sibbhult, Östra Göinge kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

81+81 m²

3 rum

1 254 m²

Slutpris 595 000 kr±0 %
Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jan. 2026
profilfoto på mäklare
NathalieBjörk

Libbstickevägen 14

Lägenhet
Täppet (Åhus), Kristianstads kommun
Rama Fastighetsförmedling AB

112,5+5 m²

5 rum

5 448 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr-4 %

22 222 kr/m²

Rama Fastighetsförmedling AB
Rama Fastighetsförmedling AB

Visar 1 - 25 av 94