Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Uppsala
Mäklare Joel Cruickshank

Joel Cruickshank

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 aug. 2025

Otto Myrbergs Väg 63A

Lägenhet
Rickomberga, Uppsala kommun
Properties & Partners Uppsala

38 m²

2 rum

2 805 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 510 000 kr-1 %

39 737 kr/m²

Properties & Partners Uppsala
Properties & Partners Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Hällbygatan 32A

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
Properties & Partners Uppsala

40,5 m²

1 rum

2 577 kr/mån

Slutpris 1 695 000 kr-2 %

41 852 kr/m²

Properties & Partners Uppsala
Properties & Partners Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 jun. 2025

Kummingatan 22B

Lägenhet
Årsta, Uppsala kommun
Properties & Partners Uppsala

92,1 m²

4 rum

6 065 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 725 000 kr+2 %

29 587 kr/m²

Properties & Partners Uppsala
Properties & Partners Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025

Väpnargatan 5B

Lägenhet
Tuna backar, Uppsala kommun
Properties & Partners Uppsala

66 m²

2 rum

3 632 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 150 000 kr+10 %

32 576 kr/m²

Properties & Partners Uppsala
Properties & Partners Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2025

Kålsängsgränd 1C

Lägenhet
Centrum, Uppsala kommun
Properties & Partners Uppsala

81,5 m²

3 rum

5 541 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-5 %

38 037 kr/m²

Properties & Partners Uppsala
Properties & Partners Uppsala

Visar 26 - 30 av 30