Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Täby

Properties & Partners Täby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Soltorpsvägen 16D, Klingsta, Danderyds kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Soltorpsvägen 16D

Lägenhet
Klingsta, Danderyds kommun
Properties & Partners Täby

27 m²

1 rum

2 254 kr/mån

Slutpris 1 825 000 kr-4 %

67 593 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Slussbrovägen 12, Åkersberga, Österåkers kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Slussbrovägen 12

Lägenhet
Åkersberga, Österåkers kommun
Properties & Partners Täby

57,5 m²

2 rum

4 203 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr±0 %

33 913 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Bergtorpsvägen 52G, Viggbyholm, Täby kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Bergtorpsvägen 52G

Lägenhet
Viggbyholm, Täby kommun
Properties & Partners Täby

44,5 m²

2 rum

3 090 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-2 %

51 685 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 7, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Radarvägen 7

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

80,5 m²

3 rum

5 918 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 515 000 kr+1 %

31 242 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Badvägen 6B, Edsviken, Sollentuna kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Badvägen 6B

Radhus
Edsviken, Sollentuna kommun
Properties & Partners Täby

127 m²

5 rum

162 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 850 000 kr+4 %
Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Gribbylunds Allé 21, Gribbylund, Täby kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Gribbylunds Allé 21

Villa
Gribbylund, Täby kommun
Properties & Partners Täby

172 m²

6 rum

1 130 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 11 300 000 kr+5 %
Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 20, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Radarvägen 20

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

57,5 m²

2 rum

4 063 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+2 %

38 261 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Trädgårdsgatan 4A, Lilla Alby, Sundbybergs kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Trädgårdsgatan 4A

Lägenhet
Lilla Alby, Sundbybergs kommun
Properties & Partners Täby

43 m²

1,5 rum

3 532 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

62 674 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Trädgårdsgatan 4A

Lägenhet
Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Properties & Partners Täby

43 m²

1,5 rum

3 532 kr/mån

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

62 674 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Midgårdsvägen 6, Täby Kyrkby, Täby kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Midgårdsvägen 6

Lägenhet
Täby Kyrkby, Täby kommun
Properties & Partners Täby

68,6 m²

3 rum

5 740 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 700 000 kr+4 %

39 359 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 apr. 2026

Midgårdsvägen 6

Lägenhet
Täby, Täby kommun
Properties & Partners Täby

68,6 m²

3 rum

5 740 kr/mån

Slutpris 2 700 000 kr+4 %

39 359 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Radarvägen 16

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

78 m²

3 rum

5 474 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr-8 %

29 423 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Hangarvägen 3, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Hangarvägen 3

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

58 m²

2 rum

4 190 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

37 069 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Hägerneholmsvägen 8B, Hägerneholm, Täby kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Hägerneholmsvägen 8B

Lägenhet
Hägerneholm, Täby kommun
Properties & Partners Täby

78 m²

3 rum

6 993 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 210 000 kr-3 %

41 154 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Ekilla Gårdsväg 18, Märsta, Sigtuna kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Ekilla Gårdsväg 18

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
Properties & Partners Täby

78 m²

3 rum

5 245 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

14 038 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 15, vån 8, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Radarvägen 15, vån 8

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

66,5 m²

2,5 rum

4 638 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

31 504 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 18, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Radarvägen 18

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

77,5 m²

3 rum

5 308 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 275 000 kr+14 %

29 355 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Näsbyvägen 2, vån 7, Roslags Näsby, Täby kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Näsbyvägen 2, vån 7

Lägenhet
Roslags Näsby, Täby kommun
Properties & Partners Täby

35 m²

1,5 rum

3 952 kr/mån

Slutpris 1 925 000 kr+7 %

55 000 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Åkerbyvägen 346, Täby Centrum, Täby kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Åkerbyvägen 346

Lägenhet
Täby Centrum, Täby kommun
Properties & Partners Täby

86 m²

3 rum

4 759 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 275 000 kr+3 %

38 081 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Flygkårsvägen 9, vån 2, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Flygkårsvägen 9, vån 2

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

63 m²

2,5 rum

4 967 kr/mån

Slutpris 2 245 000 kr-2 %

35 635 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 13, vån 13, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 29 dec. 2025

Radarvägen 13, vån 13

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

80,5 m²

3 rum

5 380 kr/mån

Slutpris 2 250 000 kr-6 %

27 950 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Södervägen 22, vån 5, Viggbyholm, Täby kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Södervägen 22, vån 5

Lägenhet
Viggbyholm, Täby kommun
Properties & Partners Täby

89 m²

3 rum

5 672 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr-1 %

42 135 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Västansjövägen 47, Ljusterö, Österåkers kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Västansjövägen 47

Radhus
Ljusterö, Österåkers kommun
Properties & Partners Täby

66,6 m²

3 rum

5 708 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

29 955 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Flygkårsvägen 23, vån 4, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Flygkårsvägen 23, vån 4

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

90 m²

4 rum

6 806 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr-1 %

42 222 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Marknadsvägen 85, Täby Centrum, Täby kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Marknadsvägen 85

Lägenhet
Täby Centrum, Täby kommun
Properties & Partners Täby

90 m²

4 rum

5 479 kr/mån

Slutpris 3 310 000 kr-3 %

36 778 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby

Visar 1 - 25 av 38