Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Täby
Mäklare Mattias Arnkvist

Mattias Arnkvist

Om mig

Vid varje bostadsaffär sätter jag mitt namn och mitt varumärke på spel. Att ta ansvar, leverera enligt löfte och överträffa förväntningar är en fullkomlig självklarhet. Inte bara vad gäller priset, utan hela försäljningsprocessen; marknadsföring, kommunikation, information, juridik, rådgivning, finansiering med mera. ”Nöjd kund” är för mig en icke-fråga. Det sitter i ryggmärgen. Min ständiga utgångspunkt är att hitta vägen till bästa möjliga resultat.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Soltorpsvägen 16D, Klingsta, Danderyds kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Soltorpsvägen 16D

Lägenhet
Klingsta, Danderyds kommun
Properties & Partners Täby

27 m²

1 rum

2 254 kr/mån

Slutpris 1 825 000 kr-4 %

67 593 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Slussbrovägen 12, Åkersberga, Österåkers kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Slussbrovägen 12

Lägenhet
Åkersberga, Österåkers kommun
Properties & Partners Täby

57,5 m²

2 rum

4 203 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr±0 %

33 913 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 7, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Radarvägen 7

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

80,5 m²

3 rum

5 918 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 515 000 kr+1 %

31 242 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Badvägen 6B, Edsviken, Sollentuna kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Badvägen 6B

Radhus
Edsviken, Sollentuna kommun
Properties & Partners Täby

127 m²

5 rum

162 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 850 000 kr+4 %
Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Gribbylunds Allé 21, Gribbylund, Täby kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Gribbylunds Allé 21

Villa
Gribbylund, Täby kommun
Properties & Partners Täby

172 m²

6 rum

1 130 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 11 300 000 kr+5 %
Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 20, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Radarvägen 20

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

57,5 m²

2 rum

4 063 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+2 %

38 261 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Radarvägen 16

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

78 m²

3 rum

5 474 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr-8 %

29 423 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Hangarvägen 3, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Hangarvägen 3

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

58 m²

2 rum

4 190 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

37 069 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Ekilla Gårdsväg 18, Märsta, Sigtuna kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Ekilla Gårdsväg 18

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
Properties & Partners Täby

78 m²

3 rum

5 245 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

14 038 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 18, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Radarvägen 18

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

77,5 m²

3 rum

5 308 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 275 000 kr+14 %

29 355 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Åkerbyvägen 346, Täby Centrum, Täby kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Åkerbyvägen 346

Lägenhet
Täby Centrum, Täby kommun
Properties & Partners Täby

86 m²

3 rum

4 759 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 275 000 kr+3 %

38 081 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Södervägen 22, vån 5, Viggbyholm, Täby kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Södervägen 22, vån 5

Lägenhet
Viggbyholm, Täby kommun
Properties & Partners Täby

89 m²

3 rum

5 672 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr-1 %

42 135 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Västansjövägen 47, Ljusterö, Österåkers kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Västansjövägen 47

Radhus
Ljusterö, Österåkers kommun
Properties & Partners Täby

66,6 m²

3 rum

5 708 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

29 955 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Stora Säbyvägen 25, Säby, Österåkers kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Stora Säbyvägen 25

Villa
Säby, Österåkers kommun
Properties & Partners Täby

177+69 m²

6 rum

782 m²
  • Uteplats

Slutpris 9 800 000 kr-6 %
Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Koltrastvägen 2A, Näsbypark, Täby kommun
  • Såld 27 sep. 2025

Koltrastvägen 2A

Lägenhet
Näsbypark, Täby kommun
Properties & Partners Täby

58 m²

2 rum

4 693 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

42 241 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Kvisslingbyvägen 63

Villa
Kvisslingby, Österåkers kommun
Properties & Partners Täby

46+5 m²

2 rum

2 755 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr-4 %
Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Lomvägen 659, Sjöberg, Sollentuna kommun
  • Såld 29 jun. 2025

Lomvägen 659

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
Properties & Partners Täby

83 m²

3 rum

5 490 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

36 084 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Södervägen 62, Viggbyholm, Täby kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Södervägen 62

Lägenhet
Viggbyholm, Täby kommun
Properties & Partners Täby

84 m²

3 rum

5 255 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+3 %

40 476 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Parkallén 20, vån 4, Täby Park, Täby kommun
  • Såld 6 jun. 2025

Parkallén 20, vån 4

Lägenhet
Täby Park, Täby kommun
Properties & Partners Täby

39,5 m²

2 rum

2 439 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-2 %

55 696 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 13, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Radarvägen 13

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

41,5 m²

1,5 rum

2 971 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 725 000 kr-4 %

41 566 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby
Radarvägen 23, vån 6, Hägernäs, Täby kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Radarvägen 23, vån 6

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Properties & Partners Täby

108,5 m²

4 rum

7 676 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

29 447 kr/m²

Properties & Partners Täby
Properties & Partners Täby

Visar alla 21