Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Örnsköldsvik

Properties & Partners Örnsköldsvik

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Malmön 134, Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Malmön 134

Fritidshus
Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

65+15 m²

3 rum

1 740 m²

Slutpris 1 050 000 kr-13 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Högbyn 125, ARNÄSVALL, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Högbyn 125

Fritidshus
ARNÄSVALL, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

2 rum

1 300 m²

Slutpris 870 000 kr-13 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Relingsvägen 63, BONÄSSUND, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Relingsvägen 63

Villa
BONÄSSUND, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

149+4 m²

5 rum

998 m²

Slutpris 1 800 000 kr-10 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Ångermanlandsgatan 18, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Ångermanlandsgatan 18

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

24,5 m²

1 rum

2 164 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 500 000 kr-7 %

20 408 kr/m²

Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Järvedsvägen 30A, JÄRVED, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Järvedsvägen 30A

Lägenhet
JÄRVED, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

53,5 m²

2 rum

4 692 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr+7 %

15 888 kr/m²

Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Wattmansvägen 12, Kroksta, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Wattmansvägen 12

Villa
Kroksta, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

138+76 m²

5 rum

1 138 m²
  • Balkong

Slutpris 2 550 000 kr+9 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Badviksvägen 4, NYÄNGET, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 14 jan. 2026

Badviksvägen 4

Villa
NYÄNGET, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

189 m²

7 rum

1 205 m²

Slutpris 7 000 000 kr-7 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Stjärnhusvägen 15E, Gullänget, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 13 jan. 2026

Stjärnhusvägen 15E

Lägenhet
Gullänget, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

72 m²

3 rum

3 300 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 385 000 kr+1 %

19 236 kr/m²

Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Båtmansvägen 3, MELLANSEL, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Båtmansvägen 3

Villa
MELLANSEL, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

106+69 m²

5 rum

1 080 m²

Slutpris 275 000 kr+57 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Fanbyviken 118, Fanbyviken, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Fanbyviken 118

Fritidshus
Fanbyviken, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

56 m²

4 rum

1,6 ha

Slutpris 1 300 000 kr-13 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Villagatan 61C, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Villagatan 61C

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

60,5 m²

2 rum

4 266 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr-14 %

15 702 kr/m²

Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Villagatan 47, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Villagatan 47

Villa
Centralt, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

128+60 m²

5 rum

801 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 192 000 kr-27 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Lillvägen 6, Björna, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Lillvägen 6

Villa
Björna, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

108+108 m²

5 rum

1 100 m²

Slutpris 470 000 kr+4 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Pianovägen 22B, Bjästa, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Pianovägen 22B

Lägenhet
Bjästa, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

35 m²

1 rum

2 663 kr/mån

Slutpris 100 000 kr±0 %

2 857 kr/m²

Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Fageråsvägen 16B, Bjästa, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Fageråsvägen 16B

Lägenhet
Bjästa, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

67,5 m²

2 rum

4 803 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 360 000 kr-4 %

5 333 kr/m²

Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Ångermanlandsgatan 14B, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Ångermanlandsgatan 14B

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

69 m²

3 rum

3 919 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 235 000 kr+12 %

17 899 kr/m²

Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Nordanås 240, Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Nordanås 240

Övrigt
Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik
2 116 m²

Slutpris 4 450 000 kr-1 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Adolfsgränd 6, Domsjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Adolfsgränd 6

Villa
Domsjö, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

106+61 m²

4 rum

1 460 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Utteråvägen 5, Mellansel, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Utteråvägen 5

Villa
Mellansel, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

162+37 m²

6 rum

1 122 m²

Slutpris 850 000 kr-5 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Anundsböle 102, Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Anundsböle 102

Villa
Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

63+23 m²

3 rum

1,3 ha

Slutpris 590 000 kr±0 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Fabriksgatan 23C, Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Fabriksgatan 23C

Lägenhet
Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

76,5 m²

3 rum

3 039 kr/mån

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

25 490 kr/m²

Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Överå 120

Villa
Överå, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

111+55 m²

5 rum

1 450 m²
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr+1 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Nolås 150, Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Nolås 150

Gård/Skog
Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

115+65 m²

6 rum

13,2 ha

Slutpris 2 025 000 kr+23 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Västerlånggatan 22, Ås, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Västerlånggatan 22

Villa
Ås, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

157+80 m²

1 615 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 550 000 kr-9 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik
Lillhundsjö 115, Gideå, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Lillhundsjö 115

Villa
Gideå, Örnsköldsviks kommun
Properties & Partners Örnsköldsvik

225 m²

4 rum

2 659 m²

Slutpris 1 200 000 kr-3 %
Properties & Partners Örnsköldsvik
Properties & Partners Örnsköldsvik

Visar 1 - 25 av 34