Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Norrköping
Mäklare Albin Trygg

Albin Trygg

Om mig

En bostadsaffär är en av de större händelserna i livet, och det är därför av yttersta vikt att det känns tryggt och professionellt genom hela processen. Med mig som mäklare, kombinerat med vårt unika koncept på Properties & Partners, kan jag erbjuda dig en komplett mäklartjänst med bred marknadsföring, driv, fokus och engagemang genom hela affären. Jag vet vad som krävs för att göra en förmedling framgångsrik och skräddarsyr det bästa konceptet för just din affär och situation.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Storsvängen 37

Lägenhet
Öster/Oxelbergen, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

55,5 m²

2 rum

3 957 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 625 000 kr-7 %

29 279 kr/m²

Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Gåsörtsvägen 15

Fritidshus
Ensjön, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

35 m²

2 rum

1 964 m²
  • Uteplats

Slutpris 500 000 kr-9 %
Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jan. 2026

Kolstorp 14

Radhus
Vikbolandet, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

110+10 m²

4 rum

334 m²

Slutpris 1 100 000 kr-8 %
Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Tingstagatan 4B, Öster/Oxelbergen, Norrköpings kommun
  • Såld 17 jan. 2026

Tingstagatan 4B

Lägenhet
Öster/Oxelbergen, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

42,5 m²

2 rum

2 685 kr/mån

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

27 059 kr/m²

Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 dec. 2025

Generalsgatan 2

Lägenhet
Centralt/Strömmen, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

40 m²

1,5 rum

2 549 kr/mån

Slutpris 1 350 000 kr+4 %

33 750 kr/m²

Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 dec. 2025

Björksoppsgatan 4

Villa
Brånnestad, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

139 m²

5 rum

814 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 250 000 kr-5 %
Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025

Backvägen 5B

Lägenhet
Kimstad, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

60,5 m²

2 rum

6 132 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 275 000 kr-7 %

4 545 kr/m²

Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Byngsbo Bastubacken 1

Villa
Gusum/Byngsbo, Valdemarsviks kommun
Properties & Partners Norrköping

86+15 m²

3 rum

1 095 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-4 %
Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Styrmansgatan 32, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Styrmansgatan 32

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

55,5 m²

2 rum

3 137 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-2 %

22 523 kr/m²

Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jul. 2025

Hammarvägen 62

Villa
Söderköping, Söderköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

119+18 m²

5 rum

330 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 295 000 kr±0 %
Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Tingstagatan 5B

Lägenhet
Öster/Oxelbergen, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

46 m²

2 rum

3 036 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 085 000 kr-9 %

23 587 kr/m²

Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025

Markgärdet 47

Fritidshus
Markgärdet, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping

38 m²

2 rum

2 440 m²
  • Uteplats

Slutpris 460 000 kr-23 %
Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping

Visar alla 12