Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Finspång

Properties & Partners Finspång

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Södra Storängsvägen 62B

Lägenhet
Hårstorp, Finspångs kommun
Properties & Partners Finspång

46,5 m²

1 rum

3 276 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 550 000 kr±0 %

11 828 kr/m²

Properties & Partners Finspång
Properties & Partners Finspång

Visar 26 - 26 av 26