Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Mäklare Pia Andersson

Pia Andersson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026
profilfoto på mäklare
PiaAndersson

Spikskogatan 20

Lägenhet
Älvsjö, Stockholms kommun
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB

42 m²

2 rum

3 380 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-11 %

57 143 kr/m²

Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Fasanstigen 46, Salem, Salems kommun
  • Såld 1 apr. 2026
profilfoto på mäklare
PiaAndersson

Fasanstigen 46

Radhus
Salem, Salems kommun
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB

146+16 m²

5 rum

310 m²

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Rönninge Torg 13, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 27 feb. 2026
profilfoto på mäklare
PiaAndersson

Rönninge Torg 13

Lägenhet
Rönninge, Salems kommun
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB

90 m²

3 rum

7 424 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr±0 %

40 000 kr/m²

Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Mosshagestigen 14, Salem, Salems kommun
  • Såld 3 sep. 2025
profilfoto på mäklare
PiaAndersson

Mosshagestigen 14

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB

75 m²

3 rum

5 975 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr-3 %

24 000 kr/m²

Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PiaAndersson

Vinterstigen 7

Villa
Salem, Salems kommun
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB

141+26 m²

5 rum

1 053 m²

Slutpris 4 420 000 kr+11 %
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB

Visar alla 5