Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Daniel Marzouk

Daniel Marzouk

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 mar. 2026

Hyacintgatan 5

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

76 m²

3 rum

5 258 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 330 000 kr+3 %

17 500 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 mar. 2026

Tulpangatan 3

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

81 m²

3 rum

5 548 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr-4 %

16 049 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Hyacintgatan 7

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

76 m²

5 355 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

17 039 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Ingenjörsgatan 24

Lägenhet
Södertorp, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

87 m²

3 rum

5 566 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-6 %

25 862 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 mar. 2026

Dansörgatan 20

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

43,5 m²

2 rum

3 134 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

28 736 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026

Jespersgatan 22

Lägenhet
Södra Sofielund, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

37 m²

1 rum

2 738 kr/mån

Slutpris 550 000 kr±0 %

14 865 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jan. 2026

Ormvråksgatan 54

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

26,5 m²

1 rum

2 040 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 485 000 kr-2 %

18 302 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Lerbråkavägen 10, Oxie, Malmö kommun
  • Såld 23 dec. 2025

Lerbråkavägen 10

Villa
Oxie, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

188 m²

7 rum

322 m²

Slutpris 3 550 000 kr-6 %
Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Tulpangatan 4, Fosiedal, Malmö kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Tulpangatan 4

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

35,5 m²

1 rum

3 038 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 720 000 kr-3 %

20 282 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 dec. 2025

Mellersta Tennisgränd 9

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

46 m²

2 rum

3 410 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-1 %

36 957 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Lergöksgatan 35, Kastanjegården, Malmö kommun
  • Såld 18 nov. 2025

Lergöksgatan 35

Villa
Kastanjegården, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

117 m²

636 m²

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Rådmansgatan 2B, Kävlinge, Kävlinge kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Rådmansgatan 2B

Lägenhet
Kävlinge, Kävlinge kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

65,5 m²

2 rum

5 097 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr+6 %

16 031 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Holmviksgatan 5, Gullvik, Malmö kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Holmviksgatan 5

Radhus
Gullvik, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

148 m²

4 rum

544 m²

Slutpris 4 650 000 kr-1 %
Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Regissörgatan 7, Lindeborg, Malmö kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Regissörgatan 7

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

62 m²

2 rum

4 214 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 610 000 kr+8 %

25 968 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Tulpangatan 2

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

76 m²

3 rum

5 322 kr/mån

Slutpris 900 000 kr-10 %

11 842 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Ormvråksgatan 31, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Ormvråksgatan 31

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

26,5 m²

1 rum

1 906 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 650 000 kr±0 %

24 528 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Hyacintgatan 3, Fosiedal, Malmö kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Hyacintgatan 3

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

76 m²

3 rum

5 408 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

14 408 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Hyacintgatan 31, Fosiedal, Malmö kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Hyacintgatan 31

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

63,5 m²

2 rum

4 649 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 870 000 kr-3 %

13 701 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Hyacingatan 9, Fosiedal, Malmö kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Hyacingatan 9

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

81 m²

3 rum

5 439 kr/mån

Slutpris 925 000 kr-3 %

11 420 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Hyacintgatan 39, Fosiedal, Malmö kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Hyacintgatan 39

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

35,5 m²

1,5 rum

3 035 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 685 000 kr-6 %

19 296 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Tulpangatan 2, Fosiedal, Malmö kommun
  • Såld 6 aug. 2025

Tulpangatan 2

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

86,5 m²

4 rum

6 074 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 475 000 kr-5 %

17 052 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Bygårdsgatan 7, Oxie, Malmö kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Bygårdsgatan 7

Radhus
Oxie, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

136 m²

5 rum

319 m²

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Berguvsgatan 9D, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Berguvsgatan 9D

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

64 m²

2 rum

3 635 kr/mån

Slutpris 1 065 000 kr-3 %

16 641 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Hyacintgatan 21, Fosiedal, Malmö kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Hyacintgatan 21

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

81 m²

3 rum

5 439 kr/mån

Slutpris 1 220 000 kr-2 %

15 062 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Hyacintgatan 35, Fosideal, Malmö kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Hyacintgatan 35

Lägenhet
Fosideal, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB

61 m²

2 rum

4 602 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 995 000 kr±0 %

16 311 kr/m²

Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB

Visar 1 - 25 av 31