Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Gustav Johansson

Gustav Johansson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
4,5 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 1
4,5 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 2
4,5 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 3
4,5 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 4
4,5 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 5

Lakegatan

Lägenhet
Wendelstrand, Härryda kommun
Klövern
5 125 000 kr
98 m²
4,5 rum
vån 2
7 431 kr/mån
52 296 kr/m²

Exklusivt premiärerbjudande! I samband med säljstarten vill vi erbjuda något extra till de första som tecknar avtal i Embla. Erbjudandet gäller ett begränsat antal bostäder och är avdragen från köpeskillingen enligt följande: 2 rok - 100.000 kr 3 rok - 150.000 kr 4 rok - 200.000 kr Välkommen till en ljus och genomtänkt 4,5:a där du har friheten att forma hemmet helt efter dina behov. Det extra…

Premium
Nyproduktion
Hiss
Klövern
Klövern
2 rum lägenhet på Klevevägen Ytterby, Kungälvs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Klevevägen Ytterby, Kungälvs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Klevevägen Ytterby, Kungälvs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Klevevägen Ytterby, Kungälvs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Klevevägen Ytterby, Kungälvs kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 16:30

Klevevägen

Lägenhet
Ytterby, Kungälvs kommun
GBJ Bostad
2 295 000 kr
45,5 m²
2 rum
vån 2/3
3 980 kr/mån
50 440 kr/m²

Smart planerad tvåa med stor balkong i söderläge mot lummig gård i lugnt läge. Genomgående vackra materialval, kök från Ballingslöv och stora fönsterpartier. Förråd ingår och finns på vindsplan. PROJEKTET I Ängsrum i Ytterby planerar vi för 48 nyproducerade bostadsrätter med fokus på det som faktiskt gör skillnad i vardagen. Det blir gedigna bostäder med de där extra kvadratmetrarna som gör…

Mån 25 maj kl 16:30

Klevevägen

Lägenhet
Ytterby, Kungälvs kommun
GBJ Bostad
2 245 000 kr
45,5 m²
2 rum
vån 1/3
3 980 kr/mån
49 341 kr/m²

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
GBJ Bostad
GBJ Bostad
4 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 5

Lakegatan

Lägenhet
Wendelstrand, Härryda kommun
Klövern
6 995 000 kr
109 m²
4 rum
vån 4
7 988 kr/mån
64 174 kr/m²

Välkommen till ett penthouse där inget har lämnats åt slumpen. Här bor du högst upp med en spektakulär terrass om hela 86 kvm. En privat oas i flera väderstreck med sol från morgonens första strålar till kvällens sista ljus. Här skapas en unik livsstil med plats för loungemöbler, middagar under bar himmel och avkoppling i total avskildhet. Invändigt möts du av ett imponerande socialt utrymme om…

Premium
Nyproduktion
Hiss
Klövern
Klövern
3 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lakegatan Wendelstrand, Härryda kommun - bild 5

Lakegatan

Lägenhet
Wendelstrand, Härryda kommun
Klövern
3 775 000 kr
73 m²
3 rum
vån 2
5 915 kr/mån
51 712 kr/m²

Exklusivt premiärerbjudande vid säljstart! I samband med säljstarten vill vi erbjuda något extra till de 10 första som tecknar avtal i Embla. Erbjudandet gäller ett begränsat antal bostäder och är avdragen från köpeskillingen enligt följande: 2 rok - 100.000 kr 3 rok - 150.000 kr 4 rok - 200.000 kr Välkommen till en ljus och välplanerad genomgående 3:a där funktion möter trivsel på bästa sätt.…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Klövern
Klövern

Visar alla 5