Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2020

Mäklare Sebastian Stojanovic

Sebastian Stojanovic

Om mig

Sebastian Stojanovic är registrerad fastighetsmäklare sedan 2012. Sebastian har en juristexamen och flerårig juridisk bakgrund inklusive erfarenhet från domstolsarbete. Han har även studerat företagsekonomi vid Stockholms och Uppsala universitet och talar svenska, engelska och serbokroatiska. Sebastian jobbar på Göteborgs mest rekommenderade mäklarbyrå, Ny vy Mäklare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Krappvägen 577, Ullstorp, Kungälvs kommun
  • Såld 4 jul. 2025
profilfoto på mäklare
SebastianStojanovic

Krappvägen 577

Villa
Ullstorp, Kungälvs kommun
Ny vy Mäklare

121 m²

5 rum

314 m²

Slutpris 5 350 000 kr-1 %
Ny vy Mäklare
Ny vy Mäklare
Jordfallsvägen 65, Bohus, Ale kommun
  • Såld 3 jul. 2025
profilfoto på mäklare
SebastianStojanovic

Jordfallsvägen 65

Villa
Bohus, Ale kommun
Ny vy Mäklare

188 m²

6 rum

824 m²

Slutpris 6 830 000 kr+5 %
Ny vy Mäklare
Ny vy Mäklare
Längdhopparegången 8, Biskopsgården, Göteborgs kommun
  • Såld 13 jun. 2025
profilfoto på mäklare
SebastianStojanovic

Längdhopparegången 8

Radhus
Biskopsgården, Göteborgs kommun
Ny vy Mäklare

92 m²

4 rum

6 557 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

23 859 kr/m²

Ny vy Mäklare
Ny vy Mäklare
Torpsvägen 18, Stenungsund, Stenungsunds kommun
  • Såld 9 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SebastianStojanovic

Torpsvägen 18

Villa
Stenungsund, Stenungsunds kommun
Ny vy Mäklare

111+54 m²

5 rum

750 m²

Slutpris 4 500 000 kr+13 %
Ny vy Mäklare
Ny vy Mäklare
Långströmsgatan 38D, Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SebastianStojanovic

Långströmsgatan 38D

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Ny vy Mäklare

53 m²

2 rum

3 810 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 045 000 kr±0 %

38 585 kr/m²

Ny vy Mäklare
Ny vy Mäklare

Visar 26 - 30 av 30