Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar Mäklare Uppsala
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024

Mäklare Damir Bicharov

Damir Bicharov

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
Sävja, Uppsala kommun
Sön 24 maj kl 11:00

Ölandsresan 3B

Lägenhet
Sävja, Uppsala kommun
Notar Mäklare Uppsala
2 690 000 kr
94 m²
4 rum
vån 2
7 166 kr/mån
28 617 kr/m²
Balkong
Hiss
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
Knutby, Uppsala kommun
Sön 7 jun kl 17:00

Bennebol 103

Villa
Knutby, Uppsala kommun
Notar Mäklare Uppsala
2 800 000 kr
223 + 50 m²
8 rum
5 551 m² tomt
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
2 rum lägenhet på Salagatan 53C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Salagatan 53C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Salagatan 53C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Salagatan 53C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Salagatan 53C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 16:30

Salagatan 53C

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Notar Mäklare Uppsala
2 120 000 kr
41 m²
2 rum
vån 1/3
4 049 kr/mån
51 707 kr/m²

Välkommen till ett hem där ljus, rymd och genomtänkta materialval samspelar på ett sätt som gör att varje kvadratmeter känns inbjudande. Här möts ni av en bostad som andas harmoni från de vackra trägolven som löper genom rummen till den sobra färgskalan som låter detaljerna träda fram. Hallens praktiska ytor leder er vidare till ett kök där funktion och estetik går hand i hand. Här finns…

Premium
Balkong
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
5 rum villa på Långmyran 511 Vänge, Uppsala kommun - bild 1
5 rum villa på Långmyran 511 Vänge, Uppsala kommun - bild 2
5 rum villa på Långmyran 511 Vänge, Uppsala kommun - bild 3
5 rum villa på Långmyran 511 Vänge, Uppsala kommun - bild 4
5 rum villa på Långmyran 511 Vänge, Uppsala kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 12:00

Långmyran 511

Villa
Vänge, Uppsala kommun
Notar Mäklare Uppsala
2 995 000 kr
136 + 34 m²
5 rum
3 236 m² tomt

Ett stenkast från stadens puls, men med naturen som närmsta granne, ligger denna högt belägna 70-talsvilla om ca 136 kvm. Fastigheten tronar vackert på sin soliga höjdtomt, omgiven av naturens egna murverk, stenar som skapar en privat och skyddad oas utan insyn på tomten. Här, i det eftertraktade området Långmyran strax utanför Vänge, väntar ett hem med karaktär och rymd. Den välplanerade…

Premium
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
1 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 56B Höganäs, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 56B Höganäs, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 56B Höganäs, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 56B Höganäs, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 56B Höganäs, Uppsala kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:30

S:t Olofsgatan 56B

Lägenhet
Höganäs, Uppsala kommun
Notar Mäklare Uppsala
1 395 000 kr
20 m²
1 rum
vån 2/4
1 912 kr/mån
69 750 kr/m²

Välkommen till denna charmiga och ljusa 1:a med klassisk 30-talskaraktär – en perfekt första bostad, studentlägenhet eller övernattningslägenhet! Här bor ni i en vacker fastighet ritad av stadsarkitekt Gunnar Leche, uppförd 1935 med tidstypiska detaljer bevarade. Lägenheten om 20 kvm är smart planerad med generös takhöjd om ca 2,7 meter, djupa fönsternischer och ett vackert trägolv som ger…

Premium
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
5 rum villa på Hörlins väg 4 Morgongåva, Heby kommun - bild 1
5 rum villa på Hörlins väg 4 Morgongåva, Heby kommun - bild 2
5 rum villa på Hörlins väg 4 Morgongåva, Heby kommun - bild 3
5 rum villa på Hörlins väg 4 Morgongåva, Heby kommun - bild 4
5 rum villa på Hörlins väg 4 Morgongåva, Heby kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:00

Hörlins väg 4

Villa
Morgongåva, Heby kommun
Notar Mäklare Uppsala
2 995 000 kr
95 + 65 m²
5 rum
5 620 m² tomt

Välkomna till en ovanlig möjlighet att förvärva ett hem med ett läge utöver det vanliga, vackert beläget vid Ramsjön i Morgongåva, på vad som sannolikt är en av områdets största tomter! På Hörlins väg 4 väntar en trivsam och välplanerad bostad där karaktär, värme och naturnära liv går hand i hand. Här bor ni i en rofylld miljö med egen brygga och sjön alldeles intill, omgiven av grönska,…

Premium
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
2 rum lägenhet på Leopoldsgatan 21 Nyby, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Leopoldsgatan 21 Nyby, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Leopoldsgatan 21 Nyby, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Leopoldsgatan 21 Nyby, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Leopoldsgatan 21 Nyby, Uppsala kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:30

Leopoldsgatan 21

Lägenhet
Nyby, Uppsala kommun
Notar Mäklare Uppsala
1 595 000 kr
52 m²
2 rum
vån 3
4 110 kr/mån
30 673 kr/m²

Välkommen att trivas i denna moderna och välplanerade bostad. Lägenheten har en planlösning som utnyttjar varje kvm till fullo. Boende passar perfekt för er som vill bo med närhet till Uppsala centrum och Gränbystaden samtidigt i ett lugnt och barnvänligt område. Bostadens yta fördelar sig på en rymlig hall med goda förvaringsmöjligheter, ett helkaklat badrum utrustat med dusch, tvättmaskin,…

Premium
Balkong
Hiss
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
2 rum lägenhet på Kvarntorget 1B Kvarngärdet, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kvarntorget 1B Kvarngärdet, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kvarntorget 1B Kvarngärdet, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kvarntorget 1B Kvarngärdet, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kvarntorget 1B Kvarngärdet, Uppsala kommun - bild 5

Kvarntorget 1B

Lägenhet
Kvarngärdet, Uppsala kommun
Notar Mäklare Uppsala
2 050 000 kr
49,5 m²
2 rum
vån 3
3 530 kr/mån
41 414 kr/m²

Välkommen till denna väldisponerade tvårummare där varje kvadratmeter är noggrant planerade. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar ett socialt och inbjudande hem, perfekt för både vardag och umgänge. Från vardagsrummet kliver du rakt ut på en stor balkong i soligt läge! Planlösningen fördelar sig vidare en välkomnande hall, ett rymligt sovrum med inbyggd förvaring, ett…

Premium
Balkong
Hiss
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
2 rum lägenhet på Marknadsgatan 44 Gränby, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Marknadsgatan 44 Gränby, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Marknadsgatan 44 Gränby, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Marknadsgatan 44 Gränby, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Marknadsgatan 44 Gränby, Uppsala kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Marknadsgatan 44

Lägenhet
Gränby, Uppsala kommun
Notar Mäklare Uppsala
1 695 000 kr
43,5 m²
2 rum
vån 5/9
4 144 kr/mån
38 966 kr/m²

Välkommen till denna väldisponerade tvåa högt belägen i huset, där varje kvadratmeter är noggrant planerad. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar ett socialt och inbjudande hem, perfekt för både vardag och umgänge. Från vardagsrummet kliver du rakt ut på en stor balkong i soligt sydvästläge med fri sikt över Gränbyparken. Köket håller hög standard och är designat för att…

Premium
Balkong
Hiss
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
4 rum fritidshus på Östa 519 Tärnsjö, Heby kommun - bild 1
4 rum fritidshus på Östa 519 Tärnsjö, Heby kommun - bild 2
4 rum fritidshus på Östa 519 Tärnsjö, Heby kommun - bild 3
4 rum fritidshus på Östa 519 Tärnsjö, Heby kommun - bild 4
4 rum fritidshus på Östa 519 Tärnsjö, Heby kommun - bild 5

Östa 519

Fritidshus
Tärnsjö, Heby kommun
Notar Mäklare Uppsala
2 495 000 kr
65 m²
4 rum
vån 1/1
1 841 kr/mån

Kontakta ansvar fastighetsmäklare - [email protected] eller ring på 076-854 9505 för att boka en privatvisning av bostaden! Välkomna till en ovanlig möjlighet att förvärva ett hem med ett läge utöver det vanliga – vackert beläget vid Dalälven på vad som sannolikt är en av områdets finaste tomter. Här bor ni med känslan av ett eget hus, samtidigt som ni har tryggheten i att vara en del…

Premium
Balkong
Uteplats
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
Östervåla, Heby kommun

Västerlånggatan 13

Villa
Östervåla, Heby kommun
Notar Mäklare Uppsala
2 000 000 kr
118 + 36 m²
4 rum
982 m² tomt
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
Östervåla, Heby kommun
Lör 16 maj kl 13:30

Dillners väg 5

Villa
Östervåla, Heby kommun
Notar Mäklare Uppsala
2 450 000 kr
132 + 130 m²
5 rum
976 m² tomt
Energieffektiv
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
Sala backe, Uppsala kommun
Sön 24 maj kl 15:30

Gröna gatan 3C

Lägenhet
Sala backe, Uppsala kommun
Notar Mäklare Uppsala
1 550 000 kr
40,5 m²
1,5 rum
vån 3/3
2 939 kr/mån
38 272 kr/m²
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala
tomt på Brudbergsvägen 6 Östhammar, Östhammars kommun - bild 1
tomt på Brudbergsvägen 6 Östhammar, Östhammars kommun - bild 2
tomt på Brudbergsvägen 6 Östhammar, Östhammars kommun - bild 3
tomt på Brudbergsvägen 6 Östhammar, Östhammars kommun - bild 4
tomt på Brudbergsvägen 6 Östhammar, Östhammars kommun - bild 5

Brudbergsvägen 6

Tomt
Östhammar, Östhammars kommun
Notar Mäklare Uppsala
850 000 kr
2 087 m²

Välkommen till idylliska Björnäs – en plats där naturens stillhet möter möjligheternas landskap. Här erbjuds en fantastisk tomt med ett svårslaget läge, perfekt för dig som drömmer om att skapa ditt eget paradis nära både hav och skog. Den generösa tomten ger gott om utrymme för att förverkliga dina visioner – vare sig du vill bygga en året-runt-bostad, ett sommarhus eller en fritidsoas där…

Premium
Notar Mäklare Uppsala
Notar Mäklare Uppsala

Visar alla 14