Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2020

Mäklare Emil Svensson

Emil Svensson

Om mig

Med över tio års erfarenhet inom försäljning utmärker sig Emil genom sin förmåga att skapa starka och långsiktiga relationer. Driven av att överträffa både sina egna och sina kunders förväntningar, strävar Emil alltid efter att skapa en framgångsrik och trygg bostadsrättsförsäljning för dig som kund. Med spetskompetens inom försäljning och fokus på att uppfylla behoven hos köpare, säljare och spekulanter utmärker sig Emil som en kompetent och engagerad bostadsrättsmäklare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Södra Långgatan 79F

Lägenhet
Kattrumpan, Kalmar kommun
Notar by Pontuz Löfgren

40 m²

1 rum

3 071 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

31 250 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Fatabursvägen 9B

Lägenhet
Skälby, Kalmar kommun
Notar by Pontuz Löfgren

31,5 m²

1 rum

2 562 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 675 000 kr-4 %

21 429 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Stamvägen 33

Lägenhet
Djurängen, Kalmar kommun
Notar by Pontuz Löfgren

55 m²

2 rum

4 292 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 155 000 kr-8 %

21 000 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Tommy Eliassons väg 10A

Lägenhet
Färjestaden, Mörbylånga kommun
Notar by Pontuz Löfgren

107 m²

4 rum

6 831 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 975 000 kr-1 %

18 458 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Djurängsvägen 41B

Lägenhet
Djurängen, Kalmar kommun
Notar by Pontuz Löfgren

80 m²

3 rum

4 213 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 740 000 kr-17 %

9 250 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Kaptensgatan 5C

Lägenhet
Getingen, Kalmar kommun
Notar by Pontuz Löfgren

52,5 m²

2 rum

4 395 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

21 905 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Fatabursvägen 19B

Lägenhet
Skälby, Kalmar kommun
Notar by Pontuz Löfgren

51 m²

2 rum

4 364 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 795 000 kr±0 %

15 588 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Djurängsvägen 31

Lägenhet
Djurängen, Kalmar kommun
Notar by Pontuz Löfgren

82,5 m²

3 rum

5 923 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

14 485 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Plöjarevägen 15

Lägenhet
Djurängen, Kalmar kommun
Notar by Pontuz Löfgren

109 m²

4 rum

8 195 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

18 303 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmilSvensson

Skräddaretorpsvägen 27C

Lägenhet
Skälby, Kalmar kommun
Notar by Pontuz Löfgren

78,5 m²

3 rum

5 109 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

17 771 kr/m²

Notar by Pontuz Löfgren
Notar by Pontuz Löfgren

Visar 126 - 135 av 135