Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Mäklare Fadi Shamoun

Fadi Shamoun

Om mig

Hej! Jag är en engagerad, målmedveten och tävlingsinriktad mäklare med lång erfarenhet inom säljyrket. Jag ger alltid 110% i varje försäljning med högsta möjliga slutpris i fokus. Extremt nöjda säljare och köpare är ett kvitto för en väl genomförd affär för mig. Att du som kund har förtroende för mig som fastighetsmäklare och att du känner dig trygg genom hela processen är av yttersta vikt. Varje bostadsförsäljning är unik och jag överträffar allt som oftast mina kunders förväntningar.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Sparbanksvägen 6

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Notar

37 m²

2 rum

2 771 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 640 000 kr+2 %

71 351 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Responsgatan 36

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

30 m²

2 rum

2 422 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr±0 %

88 333 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Responsgatan 36

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

27 m²

2 rum

2 216 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 445 000 kr±0 %

90 556 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Responsgatan 14

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

34 m²

1 rum

2 665 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr+2 %

75 000 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Sparbanksvägen 6

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Notar

34 m²

2 rum

2 547 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr-2 %

75 000 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 apr. 2026

Lotta Svärds Gränd 18

Lägenhet
Fruängen, Stockholms kommun
Notar

58 m²

2 rum

4 466 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr+8 %

48 276 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 apr. 2026

Responsgatan 36

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

30 m²

2 rum

2 422 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Hiss

Slutpris 2 235 000 kr-9 %

74 500 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Sparbanksvägen 6

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Notar

29 m²

1 rum

2 172 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr±0 %

68 966 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Klensmedsvägen 7

Lägenhet
Telefonplan, Stockholms kommun
Notar

49 m²

2 rum

3 415 kr/mån

Slutpris 3 090 000 kr+7 %

63 061 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Responsgatan 36

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

27 m²

2 rum

2 216 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Hiss

Slutpris 2 095 000 kr+1 %

77 593 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 mar. 2026

Diavoxvägen 32

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

31 m²

1 rum

2 778 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr±0 %

82 258 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 mar. 2026

Diavoxvägen 32

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

31 m²

1 rum

2 778 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 395 000 kr+4 %

77 258 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 mar. 2026

Kungssätravägen 58

Lägenhet
Sätra, Stockholms kommun
Notar

48 m²

2 rum

2 980 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr±0 %

41 667 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 mar. 2026

Sparbanksvägen 6

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Notar

40 m²

2 rum

2 996 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 860 000 kr-1 %

71 500 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Tonvalsslingan 15

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

27 m²

2 rum

2 216 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr+2 %

85 185 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Responsgatan 36

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

27 m²

2 rum

2 216 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

88 704 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Responsgatan 14

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

34 m²

1 rum

2 665 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 485 000 kr+4 %

73 088 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Sparbanksvägen 6

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Notar

41 m²

2 rum

3 221 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 725 000 kr-3 %

66 463 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026

Responsgatan 12

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

34 m²

1 rum

2 665 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr+2 %

73 529 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026

Responsgatan 36

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

27 m²

2 rum

2 216 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Hiss

Slutpris 2 075 000 kr±0 %

76 852 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Responsgatan 36

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

27 m²

2 rum

2 216 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 338 000 kr±0 %

86 593 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026

Responsgatan 36

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

27 m²

2 rum

2 216 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 405 000 kr±0 %

89 074 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026

Responsgatan 14

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

46 m²

2 rum

3 605 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 885 000 kr+7 %

62 717 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026

Tonvalsslingan 15

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

32 m²

2 rum

2 597 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr+2 %

79 688 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026

Responsgatan 14

Lägenhet
Telefonplan - Midsommarkransen, Stockholms kommun
Notar

46 m²

2 rum

3 605 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 725 000 kr+2 %

59 239 kr/m²

Notar
Notar

Visar 1 - 25 av 61