Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Notar

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sparreholmsvägen 17F, Älvsjö / Örby Slott, Stockholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Sparreholmsvägen 17F

Radhus
Älvsjö / Örby Slott, Stockholms kommun
Notar

124+5 m²

6 rum

7 925 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 750 000 kr±0 %

70 565 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Stamgatan 17

Lägenhet
Gamla Östberga / Älvsjö, Stockholms kommun
Notar

37,5 m²

2 rum

3 273 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 000 000 kr±0 %

53 333 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Kabelverksgatan 32

Lägenhet
Älvsjöstaden, Stockholms kommun
Notar

95 m²

4 rum

5 970 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 850 000 kr+6 %

61 579 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Frövigatan 18

Lägenhet
Älvsjö / Hagsätra, Stockholms kommun
Notar

66 m²

3 rum

4 188 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

28 788 kr/m²

Notar
Notar
Rangstagatan 18, Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 12 apr. 2026

Rangstagatan 18

Lägenhet
Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
Notar

103 m²

5 rum

6 830 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 450 000 kr+9 %

52 913 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Stenkvistavägen 10

Lägenhet
Bandhagen, Stockholms kommun
Notar

45,5 m²

2 rum

4 038 kr/mån

Slutpris 2 430 000 kr±0 %

53 407 kr/m²

Notar
Notar
Johan skyttes väg 214A Townhouse, Älvsjö, Stockholms kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Johan skyttes väg 214A Townhouse

Radhus
Älvsjö, Stockholms kommun
Notar

178 m²

5 rum

11 921 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 10 800 000 kr-6 %

60 674 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Johan Skyttes väg 198

Lägenhet
Älvsjö, Stockholms kommun
Notar

51 m²

2 rum

3 806 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 400 000 kr-8 %

47 059 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Göksholmsbacken 18

Lägenhet
Bandhagen, Stockholms kommun
Notar

59,8 m²

2 rum

4 933 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr-3 %

30 936 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Kabelverksgatan 20

Lägenhet
Älvsjöstaden, Stockholms kommun
Notar

62 m²

2 rum

4 334 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr-1 %

54 032 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 mar. 2026

Johan Skyttes väg 214C

Lägenhet
Älvsjö, Stockholms kommun
Notar

33 m²

1 rum

2 187 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr±0 %

69 697 kr/m²

Notar
Notar
Rangstagatan 18, Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Rangstagatan 18

Lägenhet
Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
Notar

45 m²

2 rum

3 306 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 440 000 kr+4 %

54 222 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Voxnegränd 1

Lägenhet
Bagarmossen, Stockholms kommun
Notar

54 m²

2 rum

5 595 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

36 111 kr/m²

Notar
Notar
Skebokvarnsvägen 366, Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Skebokvarnsvägen 366

Lägenhet
Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
Notar

80 m²

3 rum

7 233 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr+4 %

33 750 kr/m²

Notar
Notar
Harpsundsvägen 125, Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Harpsundsvägen 125

Lägenhet
Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
Notar

68 m²

4 rum

4 558 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 000 000 kr+7 %

44 118 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Tussmötevägen 134B, 1tr

Lägenhet
Svedmyra/Enskede, Stockholms kommun
Notar

51 m²

2 rum

4 962 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

60 784 kr/m²

Notar
Notar
Mockasinvägen 10, Solberga / Älvsjö, Stockholms kommun
  • Såld 22 mar. 2026

Mockasinvägen 10

Lägenhet
Solberga / Älvsjö, Stockholms kommun
Notar

88 m²

3 rum

5 417 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 400 000 kr

38 636 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Trollesundsvägen 104

Lägenhet
Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
Notar

44,5 m²

2 rum

3 103 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 375 000 kr+13 %

53 371 kr/m²

Notar
Notar
Thun-Ollevägen 33, Gustavsberg / Lugnet, Värmdö kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Thun-Ollevägen 33

Radhus
Gustavsberg / Lugnet, Värmdö kommun
Notar

87+21 m²

3 rum

232 m²

Slutpris 4 800 000 kr±0 %
Notar
Notar
Karlsviksgatan 14, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Karlsviksgatan 14

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Notar

84 m²

3 rum

3 204 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 8 800 000 kr-2 %

104 762 kr/m²

Notar
Notar
Harpsundsvägen 86B, Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 11 mar. 2026

Harpsundsvägen 86B

Lägenhet
Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
Notar

41 m²

2 rum

3 397 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 175 000 kr+9 %

53 049 kr/m²

Notar
Notar
Turingevägen 116, Älvsjö - Örby, Stockholms kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Turingevägen 116

Radhus
Älvsjö - Örby, Stockholms kommun
Notar

131 m²

5 rum

186 m²

Slutpris 7 600 000 kr+17 %
Notar
Notar
Järnavägen 5, Älvsjö - Örby, Stockholms kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Järnavägen 5

Villa
Älvsjö - Örby, Stockholms kommun
Notar

161+47 m²

7 rum

1 008 m²

Slutpris 8 950 000 kr±0 %
Notar
Notar
Skönviksvägen 317, 3 tr, Stureby - Enskede, Stockholms kommun
  • Såld 7 mar. 2026

Skönviksvägen 317, 3 tr

Lägenhet
Stureby - Enskede, Stockholms kommun
Notar

88 m²

5 rum

7 696 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 200 000 kr+8 %

59 091 kr/m²

Notar
Notar
Skyllbergsgatan 1, vån 6, Hagsätra / Älvsjöbadet, Stockholms kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Skyllbergsgatan 1, vån 6

Lägenhet
Hagsätra / Älvsjöbadet, Stockholms kommun
Notar

73,5 m²

2 rum

4 529 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 180 000 kr+9 %

29 660 kr/m²

Notar
Notar

Visar 26 - 50 av 233