Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Mäklare Sandra Hansson

Sandra Hansson

Om mig

Varje försäljning är unik och jag älskar utmaningarna i varje affär. Jag vill som fastighetsmäklare finnas tillgänglig för både köpare och säljare, skapa trygghet och inte lämna något åt slumpen. Med Notars produkt och med mig som mäklare har du de bästa förutsättningarna att nå högsta möjliga slutpris. Kontakta mig vid frågor om marknaden, kostnadsfri värdering eller om du ska sälja din bostad så bokar vi in ett möte.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Storängsgatan 3, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 29 nov. 2025

Storängsgatan 3

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

75 m²

3 rum

6 742 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 325 000 kr-1 %

84 333 kr/m²

Notar
Notar
Erik Dahlbergsgatan 36, Nedre Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Erik Dahlbergsgatan 36

Lägenhet
Nedre Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Notar

36 m²

2 rum

1 993 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr-2 %

108 333 kr/m²

Notar
Notar
Furusundsgatan 13, 4tr, Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 9 nov. 2025

Furusundsgatan 13, 4tr

Lägenhet
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Notar

38 m²

2 rum

2 237 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 950 000 kr+1 %

103 947 kr/m²

Notar
Notar
Östermalmsgatan 49A, 4tr, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 9 nov. 2025

Östermalmsgatan 49A, 4tr

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Notar

32 m²

1 rum

2 161 kr/mån

Slutpris 4 400 000 kr+2 %

137 500 kr/m²

Notar
Notar
Jaktgatan 9, 6tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Jaktgatan 9, 6tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

53 m²

2 rum

4 140 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 850 000 kr-1 %

91 509 kr/m²

Notar
Notar
Hamlingsgatan 4, 5tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Hamlingsgatan 4, 5tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

78 m²

3 rum

5 444 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 000 000 kr±0 %

102 564 kr/m²

Notar
Notar
Furusundsgatan 6, Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Furusundsgatan 6

Lägenhet
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Notar

24 m²

1 rum

1 963 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr±0 %

108 333 kr/m²

Notar
Notar
Labradorgatan 8, 1tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Labradorgatan 8, 1tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

43,4 m²

2 rum

2 750 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 910 000 kr+3 %

90 092 kr/m²

Notar
Notar
Rindögatan 30, 2tr, Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Rindögatan 30, 2tr

Lägenhet
Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
Notar

38 m²

2 rum

3 173 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 950 000 kr+7 %

103 947 kr/m²

Notar
Notar
Rindögatan 27, 4tr, Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Rindögatan 27, 4tr

Lägenhet
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Notar

56 m²

2 rum

3 764 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 250 000 kr+8 %

111 607 kr/m²

Notar
Notar
Hårdvallsgatan 13, 3tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Hårdvallsgatan 13, 3tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

46 m²

2 rum

3 754 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr-2 %

95 652 kr/m²

Notar
Notar
  • Såld 19 sep. 2025

Furusundsgatan 13, 4tr

Lägenhet
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Notar

25 m²

1 rum

1 618 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 975 000 kr+10 %

119 000 kr/m²

Notar
Notar
Rindögatan 17, 9 av 9tr, Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Rindögatan 17, 9 av 9tr

Lägenhet
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Notar

45 m²

2 rum

1 875 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 200 000 kr+27 %

137 778 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Taxgatan 3, 4tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

60,4 m²

2 rum

4 130 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 600 000 kr-3 %

92 715 kr/m²

Notar
Notar
Jaktgatan 8, 6tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Jaktgatan 8, 6tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

63 m²

2 rum

3 861 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 350 000 kr+1 %

100 794 kr/m²

Notar
Notar
Jaktgatan 14, 3tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Jaktgatan 14, 3tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

54 m²

2 rum

3 510 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 750 000 kr-5 %

87 963 kr/m²

Notar
Notar
Storskärsgatan 3, Östermalm - Nedre Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Storskärsgatan 3

Lägenhet
Östermalm - Nedre Gärdet, Stockholms kommun
Notar

41 m²

2 rum

2 296 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 850 000 kr+8 %

118 293 kr/m²

Notar
Notar
Furusundsgatan 18, 4tr, Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Furusundsgatan 18, 4tr

Lägenhet
Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
Notar

26 m²

1 rum

1 243 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 085 000 kr+14 %

118 654 kr/m²

Notar
Notar
Furusundsgatan 3, 3tr, Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Furusundsgatan 3, 3tr

Lägenhet
Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
Notar

25 m²

1 rum

1 839 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 175 000 kr+18 %

127 000 kr/m²

Notar
Notar
Smedsbacksgatan 7, 6tr, Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 8 aug. 2025

Smedsbacksgatan 7, 6tr

Lägenhet
Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
Notar

60 m²

2,5 rum

3 831 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 450 000 kr+8 %

107 500 kr/m²

Notar
Notar
Furusundsgatan 11, 2tr, Gärdet / Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Furusundsgatan 11, 2tr

Lägenhet
Gärdet / Östermalm, Stockholms kommun
Notar

34 m²

1,5 rum

2 473 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 650 000 kr

107 353 kr/m²

Notar
Notar
Fågelhundsgatan 18, 3tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Fågelhundsgatan 18, 3tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

62 m²

2 rum

4 567 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 100 000 kr±0 %

98 387 kr/m²

Notar
Notar
Taxgatan 2, 3tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Taxgatan 2, 3tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

89 m²

3 rum

5 795 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 200 000 kr+3 %

114 607 kr/m²

Notar
Notar
Taxgatan 4, 1tr, Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Taxgatan 4, 1tr

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar

86 m²

3 rum

5 670 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 8 850 000 kr-1 %

102 907 kr/m²

Notar
Notar
Brantingsgatan 25, 3tr, Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Brantingsgatan 25, 3tr

Lägenhet
Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
Notar

39 m²

2 rum

3 162 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 050 000 kr+1 %

103 846 kr/m²

Notar
Notar

Visar 26 - 50 av 63