Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Mäklare Daniella Töre

Daniella Töre

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025
profilfoto på mäklare
DaniellaTöre

Hantverkargatan 56

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Notar

70 m²

4 rum

4 359 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 950 000 kr+12 %

127 857 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2025
profilfoto på mäklare
DaniellaTöre

Kungsholms strand 143

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Notar

60 m²

2 rum

2 810 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 875 000 kr+6 %

114 583 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025
profilfoto på mäklare
DaniellaTöre

Kungsholms kyrkoplan 6

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Notar

47 m²

2 rum

2 988 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 700 000 kr+14 %

121 277 kr/m²

Notar
Notar

Visar 51 - 53 av 53