Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Mäklare Max Nilsson

Max Nilsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Rapsbaggegatan 2

Villa
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Notar

130+12 m²

5 rum

316 m²

Slutpris 5 950 000 kr+3 %
Notar
Notar
Norra Tennisgränd 6, Hyllie, Malmö kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Norra Tennisgränd 6

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Notar

109 m²

4 rum

7 699 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 750 000 kr-1 %

34 404 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Brännmanetsgatan 4

Radhus
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Notar

135 m²

6 rum

297 m²

Slutpris 6 495 000 kr-3 %
Notar
Notar

Visar alla 3