Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Mäklare Ludvig Andersson

Ludvig Andersson

Om mig

Ludvig brinner för att hjälpa människor med deras största affärer i livet. Genom hårt arbete kombinerat med ett härligt humör vägleder han dig i din bostadsrättsaffär hela vägen in i mål. Mest sålda bostäder 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Flest rekommendationer 2020, 2021, 2022,2023 Malmös mest rekommenderade mäklare 2022, Hittamäklare https://www.hittamaklare.se/topplista/flest-rekommendationer/malmo/2022
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Rosengrens gata 11, Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Rosengrens gata 11

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Notar

98 m²

4 rum

7 316 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr-4 %

46 939 kr/m²

Notar
Notar
Köpenhamnsvägen 20A, Dammfri, Malmö kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Köpenhamnsvägen 20A

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Notar

26,8 m²

1 rum

2 921 kr/mån

Slutpris 1 185 000 kr-8 %

44 216 kr/m²

Notar
Notar

Visar 51 - 52 av 52