Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Mäklare Håkan Wendner

Håkan Wendner

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ormvråksgatan 29, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Ormvråksgatan 29

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Notar

89,5 m²

4 rum

6 927 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-2 %

21 229 kr/m²

Notar
Notar
Gottorpsvägen 13, Bunkeflostrand, Malmö kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Gottorpsvägen 13

Lägenhet
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Notar

67 m²

2 rum

5 578 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-4 %

28 358 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 apr. 2026

Knopgränd 1A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Notar

53,5 m²

2 rum

3 971 kr/mån

Slutpris 2 600 000 kr+4 %

48 598 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Hasselstigen 3

Villa
Vallåkra, Helsingborgs kommun
Notar

73+85 m²

3 rum

923 m²

Slutpris 1 725 000 kr-4 %
Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026

Brännmanetsgatan 8

Tomt
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Notar

385 m²

Slutpris 7 695 000 kr±0 %
Notar
Notar

Visar alla 5