- Sök mäklare
- Notar
- Albin Ruhl
Vinnare
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Under mina år som aktiv mäklare har jag ständigt varit en av de mest anlitade mäklarna för bostadsrätter i Uppsala tätort och villor i hela länet. Senaste 8 åren har jag varit den mest anlitade villamäklaren. Vissa år har jag även varit en av Sveriges mest anlitade mäklare. 2015 fick jag min registrering och tycker ännu att arbetet är riktigt roligt, mötet med nya människor och hjälpa dom oavsett skede i livet.
Mäklarens försäljningar
Odensgatan 4B
Främre Luthagen, Uppsala kommun
1 895 000 kr
23,7 m²
1 rum
2 106 kr/mån
79 958 kr/m²
Balkong i söderläge // Bästa läget // Inbjudande bostad // Fint ljusinsläpp Charmigt boende på Odensgatan 4B En inbjudande lägenhet att trivas i Välkommen till Odensgatan 4B och till denna inbjudande lägenhet – här är det bara att flytta in och känna sig hemma redan från första dagen. Här får du det bästa som Uppsala har att erbjuda; lägenheten är optimal för dig som vill bo i ett…
Premium
Balkong
Hiss
Notar Mäklare Uppsala
Visar alla 1