Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Notar

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Klövervägen 1, 1tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Klövervägen 1, 1tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Klövervägen 1, 1tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Klövervägen 1, 1tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Klövervägen 1, 1tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj

Klövervägen 1, 1tr

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Notar
1 249 500 kr
44,5 m²
2 rum
vån 1/7
3 997 kr/mån
28 079 kr/m²

Renoverad och inflyttningsklar tvåa med stor balkong och stambytt badrum – perfekt första bostad Välkommen till denna smakfullt renoverade och välplanerade tvårummare om 44,5 kvm på Klövervägen 1, belägen en trappa upp i stabil HSB-förening. Här erbjuds ett modernt och lättskött boende där de stora renoveringarna redan är genomförda, vilket gör bostaden särskilt attraktiv för dig som köper din…

Premium
Balkong
Hiss
Notar
Notar
2 rum lägenhet på Tant Gredelins väg 33B Tumba - Uttran, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tant Gredelins väg 33B Tumba - Uttran, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tant Gredelins väg 33B Tumba - Uttran, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tant Gredelins väg 33B Tumba - Uttran, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tant Gredelins väg 33B Tumba - Uttran, Botkyrka kommun - bild 5

Tant Gredelins väg 33B

Lägenhet
Tumba - Uttran, Botkyrka kommun
Notar
2 295 000 kr
41 m²
2 rum
2 914 kr/mån
55 976 kr/m²

Varmt välkommen till Tant Gredelins väg 33B. Ett unikt boende med radhuskänsla, egen ingång och en mysig uteplats med minimal insyn. Lägenheten är modernt inredd och mycket välplanerad. Generös takhöjd och stora fönsterpartier skapar en härlig rymd och ljus. Öppen yta mellan kök och vardagsrum med utgång till uteplatsen. Ett rymligt sovrum och ett fräscht badrum med tvättmöjligheter. Goda…

Premium
Uteplats
Notar
Notar
4 rum lägenhet på Skarpbrunnavägen 131 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Skarpbrunnavägen 131 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Skarpbrunnavägen 131 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Skarpbrunnavägen 131 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Skarpbrunnavägen 131 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Aram Soma

Notar

Objektsbild

Skarpbrunnavägen 131

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Notar
1 995 000 kr
93 m²
4 rum
7 043 kr/mån
21 452 kr/m²

Välkommen till Skarpbrunnavägen 131 och denna trevliga lägenhet som ger äkta radhuskänsla! Här har du nämligen både stor uteplats och en stor inglasad balkong, perfekt för dig som vill slippa trappor och hiss! Detta är en bostad som passar bra för en barnfamilj tack vare den smarta planlösningen, det fina läget och möjligheten till att nyttja både uteplats samt balkong! Lägenheten är en del…

Max
Balkong
Uteplats
Aram Soma
Aram SomaNotar
Notar
tomt på Snödroppsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
tomt på Snödroppsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
tomt på Snödroppsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
tomt på Snödroppsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
tomt på Snödroppsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5

Snödroppsvägen 10

Tomt
Tullinge, Botkyrka kommun
Notar
3 995 000 kr
2 752 m²

Välkommen till Snödroppsvägen 10 och ett unikt tillfälle att förvärva denna rymliga och plana tomt om ca 2 752 kvm, belägen i ett trivsamt och populärt villaområde. VA och el är indraget. Här finns möjlighet att skapa sitt eget drömboende med närhet till natur och kommunikationer. På tomten står idag en mindre stuga (OBS! rivningsobjekt och säljs med friskrivningsklausul), men möjligheterna är…

Premium
Notar
Notar
3 rum lägenhet på Hampvägen 11, 4tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Hampvägen 11, 4tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Hampvägen 11, 4tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Hampvägen 11, 4tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Hampvägen 11, 4tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj

Hampvägen 11, 4tr

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Notar
Pris på förfrågan
78,5 m²
3 rum
vån 4/7
6 899 kr/mån

Välkommen till Hampvägen 11 och denna toppfräscha och stora trea om 78,5 välplanerade kvadratmeter. Hela bostaden har genomgått en noggrann renovering och är i mycket gott skick, perfekt för dig som vill köpa en bostad som du kan flytta in i direkt utan att behöva renoverad. Stambyte är färdigt vilket betyder att badrum och gästtoalett är helt nyrenoverade. Även el-central, fönster och de…

Premium
Balkong
Hiss
Notar
Notar
tomt på Utsiktsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
tomt på Utsiktsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
tomt på Utsiktsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
tomt på Utsiktsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
tomt på Utsiktsvägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5

Utsiktsvägen 10

Tomt
Tullinge, Botkyrka kommun
Notar
2 995 000 kr
1 520 m²

Välkommen till Utsiktsvägen 10 och ett unikt tillfälle att förvärva denna fastighet, belägen i ett trivsamt och populärt villaområde. Här finns möjlighet att skapa sitt eget drömboende med närhet till natur och kommunikationer. På tomten står idag ett mindre hus om 41 kvm (OBS! rivningsobjekt och säljs med friskrivningsklausul), men möjligheterna är oändliga för den som vill bygga nytt. …

Premium
Notar
Notar
2 rum lägenhet på Hanvedens allé 87 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hanvedens allé 87 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hanvedens allé 87 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hanvedens allé 87 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hanvedens allé 87 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:15

Hanvedens allé 87

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Notar
1 995 000 kr
67,1 m²
2 rum
4 676 kr/mån
29 732 kr/m²

Välkommen till Hanvedens allé 87 och denna mycket trevliga bostad på markplan med uteplats! Denna bostad passar perfekt för dig som söker en lägenhet med radhuskänsla, här kombineras det bästa av två världar. Bostaden är i gott skick och byggår är 2013 vilket passar bra för dig som vill köpa en nyare bostad. Bostaden präglas av härligt ljusinsläpp och öppen planlösning. Här har du en stor…

Premium
Uteplats
Hiss
Notar
Notar
2 rum lägenhet på Flygarvägen 4, vån 3/3 Botkyrka - Tullinge - Riksten, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Flygarvägen 4, vån 3/3 Botkyrka - Tullinge - Riksten, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Flygarvägen 4, vån 3/3 Botkyrka - Tullinge - Riksten, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Flygarvägen 4, vån 3/3 Botkyrka - Tullinge - Riksten, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Flygarvägen 4, vån 3/3 Botkyrka - Tullinge - Riksten, Botkyrka kommun - bild 5

Flygarvägen 4, vån 3/3

Lägenhet
Botkyrka - Tullinge - Riksten, Botkyrka kommun
Notar
1 995 000 kr
50 m²
2 rum
vån 3/3
3 709 kr/mån
39 900 kr/m²

Bo modernt i ett naturnära läge i omåttligt populära Riksten. Här får du det bästa av världar. På Flygarvägen 4, högst upp i huset med en solsäker balkong och utan insyn finns denna pärla. Lägenheten präglas av mycket ljus och rymd tack vare den öppna planlösningen och de stora fönsterpartierna. Kök och badrum är stilrena. Vardagsrummet är lättmöblerat och delar en social yta mot kök. Ett rymligt…

Premium
Balkong
Hiss
Notar
Notar
3 rum lägenhet på Linvägen 14 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Linvägen 14 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Linvägen 14 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Linvägen 14 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Linvägen 14 Norsborg, Botkyrka kommun - bild 5

Linvägen 14

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Notar
1 995 000 kr
78,5 m²
3 rum
vån 6/7
6 394 kr/mån
25 414 kr/m²

Välkommen till en renoverad och fräsch bostad i hjärtat av Hallunda på Linvägen 14, 6 trappor upp i huset med en stor inglasad balkong! Stambyte är genomfört via föreningen. - Stambyte färdigt - Nyrenoverad gästtoalett - Nyrenoverad gästtoalett - Ny EL-central - Förråd finns till lägenheten - Stor inglasad balkong Kontakta ansvarig mäklare Aram Soma på Notar vid intresse. Tveka…

Premium
Balkong
Hiss
Notar
Notar
5 rum parhus på Centralvägen 47M Hölö, Södertälje kommun - bild 1
5 rum parhus på Centralvägen 47M Hölö, Södertälje kommun - bild 2
5 rum parhus på Centralvägen 47M Hölö, Södertälje kommun - bild 3
5 rum parhus på Centralvägen 47M Hölö, Södertälje kommun - bild 4
5 rum parhus på Centralvägen 47M Hölö, Södertälje kommun - bild 5

Centralvägen 47M

Radhus
Hölö, Södertälje kommun
Notar
2 595 000 kr
120 + 8,5 m²
5 rum
4 990 kr/mån
21 625 kr/m²

Välkommen till Centralvägen 47M och detta moderna och välplanerade parhus i två plan. Detta charmiga hem är perfekt för hela familjen som söker plats för både vardag och fest. Här erbjuds ett flertal rum, två badrum och stora ytor över två våningsplan. Gå in genom dörren och ni möts av en praktisk och välkomnande hall som omedelbart visar upp hemmets varma och inbjudande atmosfär. Den öppna…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Notar
Notar
5 rum kedjehus på Vallvägen 18 Tumba, Botkyrka kommun - bild 1
5 rum kedjehus på Vallvägen 18 Tumba, Botkyrka kommun - bild 2
5 rum kedjehus på Vallvägen 18 Tumba, Botkyrka kommun - bild 3
5 rum kedjehus på Vallvägen 18 Tumba, Botkyrka kommun - bild 4
5 rum kedjehus på Vallvägen 18 Tumba, Botkyrka kommun - bild 5

Vallvägen 18

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Notar
4 750 000 kr
126 + 3 m²
5 rum
381 m² tomt

- Kontakta mäklaren för att boka tid för visning - Kedjehus i idylliskt område - Välplanerade ytor över två plan - 5 rum varav 3 sovrum (enkelt att göra om till 4 sovrum) - Plan och lättskött tomt - Gröna ytor på både bak- och framsida - Parkera bilen i garaget eller på uppfarten - Fungerande eldstad - Badrum på nedre plan som renoverats 2025 och wc på övre - Bastu - Modernt kök i…

Premium
Notar
Notar
1 rum lägenhet på Kanalgränd 2 Södertälje centralt, Södertälje kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kanalgränd 2 Södertälje centralt, Södertälje kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kanalgränd 2 Södertälje centralt, Södertälje kommun - bild 3
Sön 17 maj

Kanalgränd 2

Lägenhet
Södertälje centralt, Södertälje kommun
Notar
795 000 kr
23 m²
1 rum
vån 2/3
1 940 kr/mån
34 565 kr/m²
Plus
Notar
Notar
1 rum lägenhet på Lagmansbacken 3 Botkyrka -  Alby, Botkyrka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Lagmansbacken 3 Botkyrka -  Alby, Botkyrka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Lagmansbacken 3 Botkyrka -  Alby, Botkyrka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Lagmansbacken 3 Botkyrka -  Alby, Botkyrka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Lagmansbacken 3 Botkyrka -  Alby, Botkyrka kommun - bild 5

Lagmansbacken 3

Lägenhet
Botkyrka - Alby, Botkyrka kommun
Notar
1 090 000 kr
29 m²
1 rum
vån 5/7
2 864 kr/mån
37 586 kr/m²

Välkomna till denna ljusa och välplanerade bostadsrätt på Lagmansbacken 3, en pärla belägen i det uppskattade Brf Tingshöjden i Botkyrkas hjärta. - Optimalt planerad - Bostadsrättstillägg ingår i avgiften - Perfekt första bostad - Låg månadsavgift - Ett stenkast från buss och tunnelbana - Stenkast från stormarknad (Ica Maxi, Bauhaus, rusta mm.) Denna moderna 1:a om 29 kvm med…

Premium
Balkong
Hiss
Notar
Notar
Skärholmen, Stockholms kommun

Gräsholmsvägen 14B

Lägenhet
Skärholmen, Stockholms kommun
Notar
2 095 000 kr
67,5 m²
3 rum
vån 1/2
5 315 kr/mån
31 037 kr/m²
Uteplats
Notar
Notar
Södertälje Södra, Södertälje kommun
Sön 24 maj

Hertig Carls Väg 40A

Lägenhet
Södertälje Södra, Södertälje kommun
Notar
1 350 000 kr
34,5 m²
1 rum
vån 3/3
2 762 kr/mån
39 130 kr/m²
Notar
Notar
Norsborg, Botkyrka kommun

Tomtbergavägen 24

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Notar
2 350 000 kr
90 m²
4 rum
vån 1/1
7 094 kr/mån
26 111 kr/m²
Balkong
Notar
Notar
1 rum lägenhet på Övre Torekällgatan 28B Södertälje, Södertälje kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Övre Torekällgatan 28B Södertälje, Södertälje kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Övre Torekällgatan 28B Södertälje, Södertälje kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Övre Torekällgatan 28B Södertälje, Södertälje kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Övre Torekällgatan 28B Södertälje, Södertälje kommun - bild 5

Övre Torekällgatan 28B

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Notar
1 250 000 kr
44 m²
1 rum
vån 3/3
2 298 kr/mån
28 409 kr/m²

Välkommen till denna trevliga 1:a belägen högst upp i huset på Övre Torekällgatan 28B. Här får du allt du kan önska – en stabil och välskött förening, centralt och naturnära läge och samtidigt nära till alla bekvämligheter. Stadskärnan ligger på gångavstånd med stort utbud av shopping och annan service är detta ett hem där du kan trivas och växa. Dessutom nås pendeltågsstationen på behagligt…

Premium
Notar
Notar
Norsborg, Botkyrka kommun

Havrevägen 12, 5tr

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Notar
1 349 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 5/7
4 623 kr/mån
23 060 kr/m²
Balkong
Hiss
Notar
Notar
Norsborg, Botkyrka kommun

Kornvägen 10, 6tr

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Notar
2 795 000 kr
90 m²
4 rum
vån 6/7
6 145 kr/mån
31 056 kr/m²
Balkong
Hiss
Notar
Notar
Norsborg, Botkyrka kommun

Tomtbergavägen 104

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Notar
2 495 000 kr
90 m²
4 rum
vån 1/1
7 094 kr/mån
27 722 kr/m²
Balkong
Notar
Notar
Botkyrka - Hallunda, Botkyrka kommun

Vickervägen 8, vån 5

Lägenhet
Botkyrka - Hallunda, Botkyrka kommun
Notar
1 695 000 kr
78,5 m²
3 rum
vån 5/7
6 935 kr/mån
21 592 kr/m²
Balkong
Hiss
Notar
Notar
1,5 rum lägenhet på Skarpbrunnavägen 9, 4tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Skarpbrunnavägen 9, 4tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Skarpbrunnavägen 9, 4tr Norsborg, Botkyrka kommun - bild 3

Skarpbrunnavägen 9, 4tr

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Notar
1 150 000 kr
45 m²
1,5 rum
vån 4
4 632 kr/mån
25 556 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Notar
Notar
Tumba, Botkyrka kommun

Ugglevägen 191

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Notar
Pris på förfrågan
163 + 30 m²
7 rum
944 m² tomt
Notar
Notar
Tumba, Botkyrka kommun

Sandstuguvägen 26

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Notar
1 495 000 kr
35,5 m²
1,5 rum
3 844 kr/mån
42 113 kr/m²
Balkong
Hiss
Notar
Notar
5 rum villa på Tant Gröns väg 12 Uttran, Botkyrka kommun - bild 1
5 rum villa på Tant Gröns väg 12 Uttran, Botkyrka kommun - bild 2
5 rum villa på Tant Gröns väg 12 Uttran, Botkyrka kommun - bild 3

Tant Gröns väg 12

Villa
Uttran, Botkyrka kommun
Notar
Pris på förfrågan
125 m²
5 rum
5 300 kr/mån
Plus
Uteplats
Notar
Notar

Visar 51 - 75 av 77