Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Nordå Fastighetsmäklare

Nordå Fastighetsmäklare

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
4 rum lägenhet på Södermalmsallén 36C Centralt Söder, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Södermalmsallén 36C Centralt Söder, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Södermalmsallén 36C Centralt Söder, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Södermalmsallén 36C Centralt Söder, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Södermalmsallén 36C Centralt Söder, Örebro kommun - bild 5

Södermalmsallén 36C

Lägenhet
Centralt Söder, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
3 995 000 kr
109 m²
4 rum
vån 1/2
7 014 kr/mån
36 651 kr/m²

Här presenteras en unik bostad belägen i det charmiga gamla bageriet från 1920-talet. Denna moderna och välplanerade 4:a har ett perfekt läge med promenadavstånd till Örebro city och är belägen i Bostadsrättsföreningen Bagarn med massor av fina gemensamhetsutrymmen. Här bor du i historisk byggnad och åtnjuter det tjugotalsklassicistiska formspråket och den varsamt bevarade charmen samtidigt som…

Premium
Uteplats
Hiss
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Ormesta, Örebro kommun
Idag kl 17:00

Ulsavilagatan 12D

Radhus
Ormesta, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
2 895 000 kr
112,5 m²
5 rum
5 863 kr/mån
25 733 kr/m²
Uteplats
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
1,5 rum lägenhet på Pionjärgatan 24 Rynninge, Örebro kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Pionjärgatan 24 Rynninge, Örebro kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Pionjärgatan 24 Rynninge, Örebro kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Pionjärgatan 24 Rynninge, Örebro kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Pionjärgatan 24 Rynninge, Örebro kommun - bild 5

Pionjärgatan 24

Lägenhet
Rynninge, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 495 000 kr
42 m²
1,5 rum
vån 4/4
3 116 kr/mån
35 595 kr/m²

*Pool *Härlig utemiljö *Bra förvaring *Ett lyxigt litet hem! Adressen är Pionjärgatan 24 - en välplanerad liten bostad i populära och vackra Brf Rynningeåsen! Lägenheten är 42 kvm och har fransk balkong mot den fina innergården där poolområdet med skön uppvärmd pool ger extra livskvalité - bara att flytta in och trivas! Lägenheten har ett klassiskt smakfullt kök i vitt, helkaklat snyggt…

Premium
Hiss
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Kumlaby, Kumla kommun
Ons 20 maj kl 18:30

Betesgatan 39

Radhus
Kumlaby, Kumla kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 850 000 kr
118 m²
5 rum
6 697 kr/mån
15 678 kr/m²
Balkong
Uteplats
Energieffektiv
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Centralt Norr, Örebro kommun

Hjortstorpsvägen 20A

Lägenhet
Centralt Norr, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 150 000 kr
43 m²
1,5 rum
vån 1/3
4 646 kr/mån
26 744 kr/m²
Balkong
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Centralt Norr, Örebro kommun

Mejerivägen 29

Radhus
Centralt Norr, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
3 195 000 kr
111 m²
5 rum
6 799 kr/mån
28 784 kr/m²
Balkong
Uteplats
Energieffektiv
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Centralt, Örebro kommun
Fre 15 maj kl 12:00

Restalundsvägen 2

Lägenhet
Centralt, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
2 175 000 kr
56 m²
2 rum
vån 7/10
3 198 kr/mån
38 839 kr/m²
Balkong
Hiss
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 1
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 2
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 3
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 4
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 5

Stene 327

Villa
Kumla, Kumla kommun
Nordå Fastighetsmäklare
2 195 000 kr
135 m²
6 rum
1 102 m² tomt

Välkommen till Stene 327 – en hemtrevlig och yteffektiv villa på 135 kvm med sex rum och kök, varav fyra sovrum och två badrum. Här bor du med gott om plats för hela familjen i en genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter används optimalt. Det här hemmet erbjuder den perfekta balansen mellan stadens bekvämligheter och lantlig harmoni. Du bor ostört med vackra vyer och naturen runt knuten,…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
6 rum villa på Heimdalsvägen 6 Nora, Nora kommun - bild 1
6 rum villa på Heimdalsvägen 6 Nora, Nora kommun - bild 2
6 rum villa på Heimdalsvägen 6 Nora, Nora kommun - bild 3
6 rum villa på Heimdalsvägen 6 Nora, Nora kommun - bild 4
6 rum villa på Heimdalsvägen 6 Nora, Nora kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 18:00

Heimdalsvägen 6

Villa
Nora, Nora kommun
Nordå Fastighetsmäklare
5 750 000 kr
178 + 90 m²
6 rum
1 265 m² tomt

På Heimdalsvägen 6 möts du av ett hem där ljuset, sjöutsikten och harmonin samspelar. Här, med Norasjön som ständig följeslagare utanför fönstren, står en villa som på ett sällsynt fint sätt förenar 1950-talets karaktär med modern komfort och genomtänkt design. Huset, uppfört 1956 och totalrenoverat 2015, har formats till ett hem där varje rum känns inbjudande och genomarbetat. Redan i hallen…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
2 rum lägenhet på Kabingatan 4C Örebro, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kabingatan 4C Örebro, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kabingatan 4C Örebro, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kabingatan 4C Örebro, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kabingatan 4C Örebro, Örebro kommun - bild 5

Kabingatan 4C

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 795 000 kr
63 m²
2 rum
vån 2
4 908 kr/mån
28 492 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma tvåa som erbjuder fina, centrerade umgängesytor i en modern och öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Här finns gott om plats för både matlagning och socialt umgänge, och från vardagsrummet nås den mysiga, inglasade balkongen med härlig utsikt mot ett rogivande parkområde – perfekt för morgonkaffet eller en avkopplande stund på kvällen. Det rofyllda…

Premium
Balkong
Hiss
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Askersund, Askersunds kommun

Folke Dahlbergs väg 9

Lägenhet
Askersund, Askersunds kommun
Nordå Fastighetsmäklare
995 000 kr
61 m²
2 rum
vån 1/2
5 481 kr/mån
16 311 kr/m²
Uteplats
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
tomt på Nästegårdsvägen Lillån, Örebro kommun - bild 1
tomt på Nästegårdsvägen Lillån, Örebro kommun - bild 2
tomt på Nästegårdsvägen Lillån, Örebro kommun - bild 3
tomt på Nästegårdsvägen Lillån, Örebro kommun - bild 4
tomt på Nästegårdsvägen Lillån, Örebro kommun - bild 5

Nästegårdsvägen

Tomt
Lillån, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 750 000 kr
1 177 m²

Nu ges chansen att förvärva en fint belägen tomt om hela 1 177 kvm på Nästegårdsvägen. Här bor ni på en lugn gata med begränsad trafik, i ett rofyllt och familjevänligt område med naturen som närmsta granne – perfekt för er som söker harmoni utan att ge avkall på bekvämlighet. Den rymliga tomten tillsammans med en generös detaljplan skapar fantastiska möjligheter att förverkliga era…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
tomt på Åviken Askersund, Askersunds kommun - bild 1
tomt på Åviken Askersund, Askersunds kommun - bild 2
tomt på Åviken Askersund, Askersunds kommun - bild 3
tomt på Åviken Askersund, Askersunds kommun - bild 4
tomt på Åviken Askersund, Askersunds kommun - bild 5

Åviken

Tomt
Askersund, Askersunds kommun
Nordå Fastighetsmäklare
650 000 kr
910 m²

Välkommen till Åviken, beläget vid Norra Vätterns skärgård, där du har möjlighet att förverkliga din dröm om sjönära tomter med en fantastisk utsikt från höjden. Denna unika möjlighet erbjuder en mängd fritidsaktiviteter och bekvämligheter, vilket gör området till en idealisk plats att bygga ditt drömboende, oavsett om det är för fritids- eller permanentboende. Området lockar med sin…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Örebro, Örebro kommun
4 lediga bostäder

Brf Östra Ringstorp

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
fr. 3 045 000 kr
72-111 m²
3-5 rum
fr. 4 462 kr/mån
fr. 40 052 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 5

Lykttändargatan 5

Lägenhet
Centralt Öster, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
3 195 000 kr
91 m²
4 rum
vån 1/8
6 251 kr/mån
35 110 kr/m²

Fyra med två härliga balkonger Nu har du chansen att köpa den sista fyran i nyproducerade Brf Bellevue – ett av Östers mest attraktiva bostadsprojekt. Här får du alla fördelar av nyproduktion och kan flytta in precis när du vill. Din helt nya lägenhet står färdig och väntar på att du ska ta de första stegen över den nyslipade parketten. Lägenheten erbjuder bland annat: • Två rymliga…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
tomt på Rastorp 9 Lanna, Lekebergs kommun - bild 1
tomt på Rastorp 9 Lanna, Lekebergs kommun - bild 2
tomt på Rastorp 9 Lanna, Lekebergs kommun - bild 3
tomt på Rastorp 9 Lanna, Lekebergs kommun - bild 4
tomt på Rastorp 9 Lanna, Lekebergs kommun - bild 5

Rastorp 9

Tomt
Lanna, Lekebergs kommun
Nordå Fastighetsmäklare
795 000 kr
2 459 m²

Välkommen till denna stora tomt om 2 459 kvm vackert placerad invid skogskanten ett stenkast från Lanna golfbana! Här kan du själv bygga ditt egna drömboende och bo i en lantlig miljö, bullerbykänsla i området och gångavstånd till Lanna Golfbana. I närheten har du även goda bussförbindelser till och från Örebro. Med bil tar resan in till Örebro endast 20-25 minuter! Är det golfen som lockar så…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
5 rum radhus på Hasselbacksvägen 3F Lanna, Lekebergs kommun - bild 1
5 rum radhus på Hasselbacksvägen 3F Lanna, Lekebergs kommun - bild 2
5 rum radhus på Hasselbacksvägen 3F Lanna, Lekebergs kommun - bild 3
5 rum radhus på Hasselbacksvägen 3F Lanna, Lekebergs kommun - bild 4
5 rum radhus på Hasselbacksvägen 3F Lanna, Lekebergs kommun - bild 5

Hasselbacksvägen 3F

Radhus
Lanna, Lekebergs kommun
Nordå Fastighetsmäklare
2 095 000 kr
112 m²
5 rum
7 150 kr/mån
18 705 kr/m²

Smakfullt och välplanerat boende med ett av områdets mest eftertraktade lägen! Här ges chansen att förvärva ett påkostat hem med noggrant utvalda materialval rakt igenom samt en generös trädgård och altan i soligt söderläge. Tack vare det fina läget har baksidan en större tomtyta än många av grannhusen – perfekt för barnfamiljen eller den trädgårdsintresserade som vill ha en lättskött men rymlig…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
4 rum lägenhet på Bäckvägen 54B Lillån, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bäckvägen 54B Lillån, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bäckvägen 54B Lillån, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bäckvägen 54B Lillån, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bäckvägen 54B Lillån, Örebro kommun - bild 5

Bäckvägen 54B

Lägenhet
Lillån, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
2 395 000 kr
105 m²
4 rum
7 398 kr/mån
22 810 kr/m²

Välkommen till ett ljust och hemtrevligt radhus i hjärtat av Lillån – med fint renoverade ytor och trivsam utemiljö med altan och charmig pergola! Nu finns chansen att förvärva ett välplanerat brf-radhus i två plan, beläget i ett lugnt och familjevänligt område i populära Lillån. Här bor du nära både natur och stad, med smidiga bussförbindelser och kort avstånd till centrala Örebro. …

Premium
Uteplats
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Örebro, Örebro kommun

Termikgatan 21A

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
2 195 000 kr
63 m²
3 rum
vån 5/5
5 154 kr/mån
34 841 kr/m²
Balkong
Hiss
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
5 rum radhus på Erikshultsvägen 19 Örebro, Örebro kommun - bild 1
5 rum radhus på Erikshultsvägen 19 Örebro, Örebro kommun - bild 2
5 rum radhus på Erikshultsvägen 19 Örebro, Örebro kommun - bild 3
5 rum radhus på Erikshultsvägen 19 Örebro, Örebro kommun - bild 4
5 rum radhus på Erikshultsvägen 19 Örebro, Örebro kommun - bild 5

Erikshultsvägen 19

Radhus
Örebro, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
4 295 000 kr
122 m²
5 rum
200 m² tomt

Friköpt tomt! Välkommen till Erikshultsvägen 19 – ett hemtrevligt radhus med generösa ytor, ljusinsläpp och ett tryggt läge i populära Adolfsberg. Här bor du med tre lekplatser precis intill huset, cykelväg till skola och förskola samt närhet till mataffär. Redan i hallen möts du av en välkomnande känsla med gott om plats för både skor och ytterkläder i praktiska garderober. Härifrån når du…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
4 rum lägenhet på Stödjegränd 2 Solhaga, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Stödjegränd 2 Solhaga, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Stödjegränd 2 Solhaga, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Stödjegränd 2 Solhaga, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Stödjegränd 2 Solhaga, Örebro kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 17:30

Stödjegränd 2

Lägenhet
Solhaga, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 495 000 kr
91,5 m²
4 rum
vån 2/2
6 964 kr/mån
16 339 kr/m²

Välkommen till denna genomgående renoverade, trivsamma och välplanerade 4a belägen på våning 2 i omtyckta och stabila Brf Solhaga – en av Örebros största och mest populära bostadsrättsföreningar! Här bor du med närhet till grönområden, god service och smidiga kommunikationer in till city, samtidigt som du har ett renoverat och lättskött hem att trivas i. Lägenheten har genomgående renoverade…

Premium
Balkong
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
2 rum lägenhet på Bonstorpsvägen 8 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bonstorpsvägen 8 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bonstorpsvägen 8 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bonstorpsvägen 8 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bonstorpsvägen 8 Södra Lindhult, Örebro kommun - bild 5

Bonstorpsvägen 8

Lägenhet
Södra Lindhult, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 295 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/4
4 910 kr/mån
23 545 kr/m²

Här välkomnas ni till populära Södra Lindhult och en väldisponerad tvåa med fin balkong i bästa västerläge. Optimalt planerad bostad med fin förvaring och trevlig öppen planlösning mellan kök och vardagsrum som skapar härlig umgängesyta. Generöst ljusinsläpp från balkongdörr och fönsterpartier i två väderstreck skapas ett ljust och trivsamt hem. Vardagsrum med gott om utrymme för större…

Premium
Balkong
Hiss
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
5 rum radhus på Petrigatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 1
5 rum radhus på Petrigatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 2
5 rum radhus på Petrigatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 3
5 rum radhus på Petrigatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 4
5 rum radhus på Petrigatan 15 Ormesta, Örebro kommun - bild 5

Petrigatan 15

Radhus
Ormesta, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
3 100 000 kr
113 m²
5 rum
5 836 kr/mån
27 434 kr/m²

Trevligt inbäddat på lugn gata i populära och familjevänliga Ormesta finner ni detta smakfulla hörnradhus. Här kombinerar naturnära lugn med närhet till stadens puls i ett charmigt kvarter med blandad bebyggelse av radhus och villor, endast ett stenkast från det vackra Osets naturreservat. Perfekt för dig som uppskattar långa promenader, friluftsliv och samtidigt vill ha citykärnan inom smidigt…

Premium
Uteplats
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
5 rum radhus på Gullrisgatan 2B Kumla, Kumla kommun - bild 1
5 rum radhus på Gullrisgatan 2B Kumla, Kumla kommun - bild 2
5 rum radhus på Gullrisgatan 2B Kumla, Kumla kommun - bild 3
5 rum radhus på Gullrisgatan 2B Kumla, Kumla kommun - bild 4
5 rum radhus på Gullrisgatan 2B Kumla, Kumla kommun - bild 5

Gullrisgatan 2B

Radhus
Kumla, Kumla kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 995 000 kr
137 m²
5 rum
7 043 kr/mån
14 562 kr/m²

Välkommen till Gullrisgatan 2B – ett hem med allt du önskar dig! I populära och barnvänliga Sörby i Kumla hittar du detta smakfullt planerade radhus i två plan. Här bor du i ett lugnt och naturnära område – perfekt för både familjen och den som söker ett bekvämt och trivsamt boende med det lilla extra. Huset bjuder på en genomtänkt planlösning med generösa sällskapsytor på entréplan. Kök,…

Premium
Uteplats
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Centralt Väster, Örebro kommun
Ons 20 maj kl 16:30

Hertig Karls allé 67

Lägenhet
Centralt Väster, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
875 000 kr
41,3 m²
2 rum
vån 3/3
4 480 kr/mån
21 186 kr/m²
Balkong
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare

Visar 101 - 125 av 193