Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av NOKUS
Mäklare Elin Bornesäter

Elin Bornesäter

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vasagatan 14B, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Vasagatan 14B

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
NOKUS

39 m²

1 rum

1 820 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 700 000 kr-10 %

17 949 kr/m²

NOKUS
NOKUS
Vasagatan 10B, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Vasagatan 10B

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
NOKUS

78 m²

3 rum

3 986 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 675 000 kr-7 %

21 474 kr/m²

NOKUS
NOKUS
Rämshyttan 408, Rämshyttan, Ludvika kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Rämshyttan 408

Villa
Rämshyttan, Ludvika kommun
NOKUS

181 m²

5 rum

1 920 m²

Slutpris 3 200 000 kr-6 %
NOKUS
NOKUS
Häradsvägen 28A, Centrum/Östermalm, Borlänge kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Häradsvägen 28A

Lägenhet
Centrum/Östermalm, Borlänge kommun
NOKUS

64 m²

2 rum

3 795 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-18 %

14 063 kr/m²

NOKUS
NOKUS

Visar alla 4