Hoppa till huvudinnehåll
Möllebackens Fastighetsförmedling AB

Möllebackens Fastighetsförmedling AB

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Gamla Byvägen 47

Villa
Yngsjö, Kristianstads kommun

94 m²

4 rum

1 204 m²

Slutpris 1 650 000 kr-8 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Kommendantsvägen 46, Gamla Näsby, Kristianstads kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Kommendantsvägen 46

Lägenhet
Gamla Näsby, Kristianstads kommun

70,5 m²

3 rum

4 856 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 460 000 kr-7 %

6 525 kr/m²

Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Hasselvägen 29, Charlottsborg, Kristianstads kommun
  • Såld 2 dec. 2025

Hasselvägen 29

Lägenhet
Charlottsborg, Kristianstads kommun

81 m²

3 rum

5 281 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 605 000 kr+2 %

7 469 kr/m²

Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Aspvägen 40, Yngsjö, Kristianstads kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Aspvägen 40

Villa
Yngsjö, Kristianstads kommun

67 m²

3 rum

2 036 m²

Slutpris 3 150 000 kr±0 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Särlagatan 35, Tollarp, Kristianstads kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Särlagatan 35

Villa
Tollarp, Kristianstads kommun

102 m²

4 rum

998 m²

Slutpris 1 490 000 kr±0 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Tassebodavägen 214, Tollarp fritt på landet, Kristianstads kommun
  • Såld 18 nov. 2025

Tassebodavägen 214

Villa
Tollarp fritt på landet, Kristianstads kommun

170+90 m²

6 rum

2 109 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Snavavägen 25, Äsperöd, Sjöbo kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Snavavägen 25

Villa
Äsperöd, Sjöbo kommun

114 m²

4 rum

309 m²

Slutpris 560 000 kr-25 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Norremarksvägen 172

Villa
Ysane/Sölveborg, Sölvesborgs kommun

115+53 m²

5 rum

3 773 m²

Slutpris 850 000 kr+43 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 sep. 2025

Jakobs väg 6

Lägenhet
Charlottsborg, Kristianstads kommun

66 m²

2 rum

4 488 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 420 000 kr-6 %

6 364 kr/m²

Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Västerstad 7085

Villa
Söder om Hörby, Hörby kommun

95+83 m²

5 rum

957 m²

Slutpris 1 650 000 kr-3 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 aug. 2025

Suellsgatan 20

Lägenhet
Centralt i Landskrona, Landskrona kommun

30 m²

1 rum

2 145 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 740 000 kr-1 %

24 667 kr/m²

Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jul. 2025

Heingebergsvägen 227

Gård/Skog
Vollsjö på landet, Sjöbo kommun

100 m²

4 rum

Slutpris 700 000 kr-30 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jul. 2025

Råabergsvägen 215

Villa
Vånga fritt på landet, Kristianstads kommun

81 m²

4 rum

1 899 m²

Slutpris 1 450 000 kr-3 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Södra Långgatan 36

Lägenhet
Odal/Vilan, Kristianstads kommun

68 m²

2 rum

5 965 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 600 000 kr-7 %

8 824 kr/m²

Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jun. 2025

Kommendantsvägen 10

Lägenhet
G.Näsby, Kristianstads kommun

40,5 m²

1 rum

2 613 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 295 000 kr-13 %

7 284 kr/m²

Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jun. 2025

Romelstorpsvägen 468

Fritidshus
Vånga, Kristianstads kommun

65+16 m²

2 rum

6 371 m²

Slutpris 695 000 kr±0 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Korstoftsvägen 17

Fritidshus
Ivö, Kristianstads kommun

50 m²

3 rum

1 493 m²

Slutpris 1 200 000 kr-7 %
Möllebackens Fastighetsförmedling AB

Visar alla 17