Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av MOHV Malmö
Mäklare Hannah Olsson

Hannah Olsson

Om mig

Med mig som din mäklare kan du känna dig trygg med att din bostadsaffär hanteras med största noggrannhet och fullt fokus på en positiv upplevelse. När du väljer mig får du en engagerad och passionerad fastighetsmäklare som värdesätter tydlig och transparent kommunikation. Du är alltid informerad och delaktig genom hela processen – med målet att överträffa dina förväntningar och bygga en långsiktig relation.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Blåsebergavägen 23

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun
MOHV Malmö

67,5 m²

3 rum

4 221 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 599 000 kr±0 %

38 504 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Gullregnsgatan 2B

Lägenhet
Västra Kattarp/Hindby, Malmö kommun
MOHV Malmö

60 m²

3 rum

5 265 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr+6 %

15 833 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jan. 2026

Bragegatan 5A

Lägenhet
Dalaplan/Södervärn, Malmö kommun
MOHV Malmö

51,5 m²

2 rum

3 249 kr/mån

Slutpris 1 105 000 kr+1 %

21 456 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026

Skvadronsgatan 8

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
MOHV Malmö

69 m²

3 rum

4 818 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr-3 %

46 377 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö
Östra Kristinelundsvägen 12B, Slottsstaden, Malmö kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Östra Kristinelundsvägen 12B

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
MOHV Malmö

39 m²

1 rum

3 286 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 970 000 kr+10 %

50 513 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Kronetorpsgatan 64A

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
MOHV Malmö

55,5 m²

2 rum

3 976 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 875 000 kr-8 %

15 766 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Eriksfältsgatan 85C

Lägenhet
Nydala, Malmö kommun
MOHV Malmö

55 m²

2 rum

3 168 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 800 000 kr-6 %

14 545 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jun. 2025

Norra Tennisgränd 4

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
MOHV Malmö

78 m²

3 rum

5 521 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 890 000 kr-2 %

37 051 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2025

Norra Bulltoftavägen 18A

Radhus
Kirseberg, Malmö kommun
MOHV Malmö

126,5 m²

5 rum

8 480 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr+5 %

31 621 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö

Visar alla 9